Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Haladó lovasnak milyen ló való?

Haladó lovasnak milyen ló való?

Figyelt kérdés

Üdv!


Kb. 4 éve beléptem a Haladó osztályba a lovasok között,tudok mind a 4 jármódban tökéletesen lovagolni,terepen,pályán egyaránt,ugratni 2 hónapja kezdtem.Saját lovam nincsen,de már egy éve gondolkodok egyben...jövőre talán...álmaim valósulnak.

Milyen ló való nekem?

(azokat nézzétek amit felül írtam,és még kicsit milyenre gondoltam:

Melegvérű,Ló;nem póni,Kanca,Színe lényegtelen,lehetőleg ugróló,fejformája:lehetőleg nem kosfejű legyen.)


Linkelhettek,de csak egy fajtát vagy egy kis leírást várok!A ló korát is kérlek a profi lovasok határozzák meg milyen való nekem.Várom a válaszokat!



2012. szept. 26. 17:22
1 2
 1/11 chrishu ***** válasza:
86%
Ha haladó lennél, nem kérdeznél ilyet
2012. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Attól még, hogy haladó csoportban vagy, a tudásod alapján még nagyon is a kezdők közé tartozol. Vegyél nyugodt, kezdőknek való lovat, akitől lehet tanulni is, és nem kell állandóan a fegyelmezésével bajlódni.
2012. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

"Tudok mind a 4 jármódban tökéletesen lovagolni"


Asszem nem kell tovább olvasnom... :)

2012. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem értek hozzá, de logikusan úgy gondolom, hogy haladó lovasnak haladó ló való, álló lovasnak meg álló.
2012. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Mind a négyben? De ügyi vagy :)


Ez alapján az iromány után azt tanácsolom, vegyél egy 8-10 éves könnyebben kezelhető lovat, akivel nem kell állandóan bajlódni, van még neked is mit tanulnod. Furioso, magyar félvér, esetleg egy magyar sportló.

2012. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

"A ló korát is kérlek a profi lovasok határozzák meg"


xd,ez tetszik.Mert amúgy roppant bonyolult dolog kiválasztanod a megfelelő lovat ha ilyeneket tudsz.


De hogy a kérdésre is legyen válasz én ezt ajánlanám neked: [link]

2012. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
Na jó, azért ne bántsátok a kérdezőt, hiszen csak segítséget kért. Ezzel nincs semmi baj. :)
2012. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az meg hagyjal h nem tudsz tokeletesen lovagolni,hisz meg az olimpiai versenyzok sem lovagolnak tokeletesen!ok is tanulnak mindig valamit es nekik is van edzojuk.De mar az h 4 jarmodXDte a hatrafele lepest is jarmondnak veszed?XD

ha meg halado lenel es profi lovas az allitasod szerint akkor tudnad h lovat keress,ne fajtat

2012. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
egyébként szerintem a 4 jármódot úgy értheti,hogy lépés,ügetés,vágta,galopp. Csak egy tipp részemről.
2012. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

"Na jó, azért ne bántsátok a kérdezőt, hiszen csak segítséget kért. Ezzel nincs semmi baj. :)"


36%-ban hasznos? :D Most komolyan, akkor ezt akarjátok hallani? :


Kérdező, kösd fel magad, mit merészelsz te itt az Arany Lovasok között, hogy fel mered tenni a kérdésed?


Most komolyan ,az nem fordult még meg a fejetekben, hogy a kérdező is ember és ti se úgy születtetek meg ,hogy már tudtatok lovon ülni és 100 nyelven beszélni? Nem, úgy tanulunk, hogy kérdezünk, néha hülyeségeket is.

És erre való ez az oldal, nem? ;)

2012. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!