Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas szakma vagy saját ló?

Lovas szakma vagy saját ló?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik érné meg jobban? Ha lovas szakmám lenne, vagy egy aránylag jól kereső másmilyen szakma, és vennék egy saját lovat? (persze csak hobbinak kéne). Amúgy azért gondolkozok így előre, mert ha a szakma mellett döntenék, akkor kéne rajtengedély vizsga amihez még nem tartom elég jó lovasnak magam. Viszont, ha segítenétek eldönteni, akkor lenne 3 évem felkészülni rá.

2012. szept. 27. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos ez attól függ, hogy mit szeretnél csinálni? Sportolni? Dolgozni a lóval?


Én dolgozom velük, lovaskocsiban használom őket szállításra, fuvarozásra. Hátasok is, kocsisok is.Nekem emellett van két szakmám, plusz a harmadik ilyen kis fusiba a szállítgatás. Saját lovaim. Nem is tudom. Mai világban mi lenne a jobb. Szerintem ha szakmád van, az jó, mert akkor olyanod is van, mellette ha saját lovad van, akkor meg bármi van, ott vannak.

2012. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak egy ló kéne, el lovagolgatni itthon. Elég szép helyen lakom, tehát a ló tartás adott. Nagyon tetszik a parellizés, azt szívesen csinálnám vele, de azt is csak hobbi szinten. Szakmában pedig lovasoktató-ra vagy lovastúra vezetőre gondoltam, de azt mondták nekem, hogy a lovastúra vezető szinte csak nyári szakma. Viszont, ha nem lovas szakmám lenne, akkor elképzelésem sincs még, hogy mi érdekelne. Amúgy köszönöm a választ.:)
2012. szept. 27. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Csakis az, hogy egy jól kereső másik szakma, és mellette hobbiból saját ló. A lovas szakmákat verd ki a fejedből nagyon sürgősen, ha csak nem vagy elképesztően fanatikus, és mazochista egyben.
2012. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm.:DD
2012. szept. 27. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!