Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik Díjjugrató a leghíreseb...

Míra.4 kérdése:

Melyik Díjjugrató a leghíresebb az egész világon?

Figyelt kérdés

Hogy hívják?

Hogy hívják a lovat amin a legjobb eredményt érte el?

Ha még tudtok valamit írjátok azt is nyogudtan

( Míra.4 )



#ló #híresség #díjjugrtatás
2012. szept. 29. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Eric Lamaze Hickstead-el (nyugodjék békében).
2012. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nők közül pedig Meredith Michaels Beearbaum, Shutterfly-al. (Shutterfly már nyugdíjba vonult)
2012. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek.. Szörnyű ami Hicksteaddel történt:(
2012. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez tényleg szomorú,

Köszi a válaszokat.

2012. szept. 29. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem férfiak közül John Whitaker aki a legtöbbet tette le az asztalra, mert már nagyon régóta versenyzik eredményesen, bár az utóbbi időben nem igazán láttam versenyeken, lehet, hogy visszavonult a sporttól, neki a legjobb lovai Milton és Peppermill voltak.

Ludger Beerbaum is nagyon régóta a szakmában van, a FEI egyébként első számú díjugratóvá választotta. 1988 óta minden olimpián részt vett, kivéve a mostani 2012-esen, mert Gotha nem volt elég jó formában. Beerbaum legjobb lovai véleményem szerint Goldfever és talán Ratina Z vagy L'Espoir voltak, de Goldfever az, akivel a legtöbb díjat aratta.

Akit még világszerte ismernek és szeretnek, az személyes kedvencem: Meredith Michaels Beerbaum, aki szerintem a legeredményesebb női díjugrató, és a legjobb lova Shutterfly, akit lenyugdíjazott/visszavonultatott a sporttól. De ne feledkezzünk meg Checkmate-ről sem, akivel szintén jó eredményeket ért el. Most egy kilenc éves kancával, Bella Donnával versenyzik.

Eric Lamaze-t is említették itt előttem, az igaz, hogy Hicksteaddel hihetetlenül jó eredményeket ért el, és egyfajta páratlan párost testesítettek meg a szakágban, de Eric Lamaze karrierje még nem olyan "befutott" vagy hosszúra nyúlt, mint Beerbauméké, vagy a Whitaker családé.

Meg kell említeni persze Edwina Alexandert, aki tavaly megnyerte a Global Champions Tour sorozatot, és ha az utolsó fordulón jól megy, akkor idén is ő lesz a GCT Nr 1. Az ő favoritja Itot du Chateaou.

És hogy a Rolex Világkupa sorozat győztesét se felejtsük el, Rolf Göran Bengtsson is nagyon népszerű napjainkban a La Silla lovakkal, azt hiszem Ninja La Silla az adu ásza, bár Casall-lal is jó eredményeket ért már el.


Azt nem igazán lehet behatárolni, hogy ki a leghíresebb, ugyanis a népszerűség és a hírnév általában szezonálisan változik az eredmények alapján. Egy időben mindenki rajongott Rodrigo Pessoa és Baloubet de Rouet párosáért, de mivel Pessoa napjainkban inkább részesíti előnyben a Brazil pályákat, már nem olyan "felkapott", mint régebben. Ami biztos, hogy a hosszan tartó sikeres versenyzés, és eredmények, tapasztalat alapján, John Whitaker és Ludger Beerbaum nevét szerintem mindenkinek ismernie kell valamennyire.

2012. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fúú ezt biztos sokáig tartott leírni köszi
2012. szept. 29. 14:57
 7/9 anonim ***** válasza:
a világon férfiak közül nem tudok nyilatkozni, de a nők közül: Meredith Michaels-Beerbaum
2012. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rodrigo Pessoa!!
2012. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.!
2012. okt. 1. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!