Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri?

Megéri?

Figyelt kérdés
Megéri egy 2 éves fríz mént venni?

2012. szept. 29. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

mire szeretnéd használni?

mennyibe kerül?

ha nincs semmi baja, egészséges szerintem igen

2012. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egészséges! Szelíd,nyugodt nem csődörös és csodaszép *-*
2012. szept. 29. 15:50
 3/17 anonim ***** válasza:

ha nekem lenne rá lehetőségem biztos hogy meg venném, de nem árt azért jobban megnézni, nagyon szerencsés vagy ha meg veheted :D


első válaszoló voltam

2012. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Be tudod majd lovagolni? El tudod majd tartani? (amíg nem lovagolod, csak a pénzt viszi..) Tényleg egészséges? Egy csődör NEM lehet nem csődörös! Lehet, hogy nyugodt, szelíd szereti a gyerekeket, de egy sárló kancára bármikor rávetné magát! Tehát: ugye nem egy kancával lenne összerakva?! Biztosan elbírsz majd vele? Nemcsak hobbi szinten akarod majd lovagolni? Hiába szép, ha ezen kérdések egyikére nemmel válaszoltál. Remélem segítettem. Egy lónál ezeket tartsd mindig szem előtt!
2012. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem kancával lenne össze zárva! Hanem boxos tartásban lenne! És a belovaglása pedig elkezdődött ! :)
2012. szept. 29. 16:49
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát ha már elkezdték belovagolni, szerintem hagyd. Ha túl fiatalon kezdik el, beesett háta lehet, amit nem lehet kijavítani sose. :/
2012. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy elkezdték hogy nyereghez szoktatás meg ilyenek ...
2012. szept. 29. 17:44
 8/17 anonim ***** válasza:

van olyan, hogy nem csődörös

az én lovam pl. nem csinál semmit sárló kanca esetén, holott csődör, még csak meg sem nyikkan, hozzátenném, hogy 1 éves kora óta nálam van, most 6 éves és sosem volt bántalmazva

2012. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha első lovad lesz, akkor biztosan NEM!
2012. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem az első lovam lesz!
2012. szept. 29. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!