Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Illik megköszönni az oktatónak...

Illik megköszönni az oktatónak ennyi év után?

Figyelt kérdés
Röviden a sztori, most 20 éves vagyok, 14 éve lovagolok, 9 éves korom óta lovagolok ennél az oktatónál. Viszont volt rá nem egyszer példa, hogy ingyen lovagolhattam, munkáért cserébe. Ezért most illik 11 év után köszönetet mondani vagy sem. Ez itt a kérdés.
2012. okt. 5. 20:38
 1/8 anonim válasza:
Még kérdezed??? Ezek után illik.
2012. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem inkább most mint soha
2012. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mért ne illene?! Jóhogy! Már pár évvel ezelőtt is eszedbe juthatott volna megköszönni! ;) Ja és általában mindenki szereti a Milka csokit! ;)
2012. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért pont most jutott eszembe, most volt nyáron 11. év, igaz, hogy voltak ilyen pár hét kihagyások a tanulnivaló miatt, de akkor is
2012. okt. 5. 20:46
 5/8 A kérdező kommentje:
az oktatóm inkább a borsodi sört szereti :D
2012. okt. 5. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Megköszönheted neki a fáradságot, stb dolgot, de ha úgy nézzük ez a munkája ezért fizettél neki gondolom én, szóval félig köszönetre méltó, félig meg természetes. De valamivel azért illik megköszönni. Van akinek ajándék se kell, ha látja rajtad a lelkesedést, szorgalmat az már maga ajándék neki. Ha olyan a viszonyod vele akkor viszel neki egy doboz sört aztán a többi majd jön.
2012. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ebből a 11 évből talán 1 év volt, amiért fizettem, a többit ingyen biztosította, vagyis segítettem neki a lovak körül, meg minden és mivel tudta, hogy nem tudtuk volna fizetni, ezért nem kért soha a lovaglásért pénzt, holott volt, hogy 5 órát ültem lovon egy nap
2012. okt. 6. 05:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Én lovaspanzióba jártam, gyakran segíteni. Minden lovaglást megköszöntem,amiért nem dolgoztam meg, akkor is, ha a tulajnak jól jött hogy valaki legalább lemozgatja a lovait.
2012. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!