Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fiúk milyen a lovaglás?

Fiúk milyen a lovaglás?

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
???? Én fiú, azaz férfi vagyok, és rengeteget lovagoltam. Mit lehet erre válaszolni? Milyen a lovaglás? Nagyszerű! Lóval kell csinálni, vele együtt. Te ülsz fent, ő meg megy alattad. Vagy áll, ahogy éppan akarod.
2012. okt. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mind két nem ezt válaszolná: Nagyszerű!!!

Csak mert te esetleg csak olyan fiúkat ismersz,akik nem szeretik a lovakat,attól még(hála az égnek)léteznek lovas fiúk,sőt gyakran belőlük vállnak a nagy lovasok.

(Lány vagyok)

2012. okt. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én most 40 éves vagyok kereken vagy 25 éve biztos lovagolok. Nem lovardában, hanem itthon főleg, merthogy csikóskodom. Nagyon szeretem mai napig. Megnyugtat, a feszültséget levezeti. Lovaskocsival is nagyon sokat járok, az se fárasztó.
2012. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és nem kényelmetlen?
2012. okt. 7. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazán ostoba kérdésre csak igazán ostoba válaszokat kaphatsz. Mi a fene lenne benne kényelmetlen?
2012. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó hát én azt hiszem lány létemre értem a kérdést.

Megfelelő alsót kell felvenni a lovaglónadrág alá és nem lesz kényelmetlen. Ne bő boxert, hanem olyan passzentosat :). Elég sok fiú lovas ismerősöm van onnan tudom. :D (a megfelelő ülésen is múlik, amit meg kell tanulni)

2012. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az emberek ezer évek óta lovagolnak, a férfiak mindenféle pántos tangagatyák nélkül. Ha ez lett volna a kérdés, nem, a férfiak nem a nemiszervükre, heréjükre ülve lovagolnak. Ilyen alapon meg lehetne kérdezni, hogy jééé, a férfiak kerékpároznak?? Nahát, hogy??? Ez ugyanolyan ostobáskodás lenne. A kerékpár ilyen szempontból még kényelmetlenebb, mint a nyereg.
2012. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A csikós vagyok:


Nekem egyáltalán nem kényelmetlen, pedig sima alsónadrágot hordok, pluszba heveder nélküli nyeregben ülök, semmiféle flancos puha borításún. Nekem olyan kényelmes mintha egy fotelben ülnék. A lovon is múlik, ha jó ló, akkor kényelmes benne az ülés.

2012. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem figyel az ember, időnként érheti kellemetlen meglepetés, pl. vágtában kikönnyítve egy megijedésnél, vagy bakolásnál. Akkor tökmindegy milyen alsógatyát hordok. :)

Egyébként meg gondolom a többség ugyanazt szereti benne, mint a lányok, a szabadságot, kimenni, hallgatni a természetben a csendet, meg a madarakat, látni állatokat, könnykicsordulósat vágtázni.


Persze sajnos vannak olyan fiúk is akik macsóságból lovaznak, mutogatják magukat a szüreti felvonuláson, közben tépik-rugdossák a lovukat, hogy ugráljon, ágaskodjon, feltűnőbbek legyenek.

2012. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!