Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ennek szerintetek a testvérem...

Ennek szerintetek a testvérem örülne?

Figyelt kérdés

Igen valóban furcsa, hogy most szeretnék karácsonyi ajándékot készíteni a nővéremnek, de na, máskülönben, ahogy ismerem magamat nem lesz időm.

Szerintetek egy 17 éves lánynak, aki 13 éve lovagol jó lenne egy ilyen ajándék, a kedvenc "lovától"

[link]


Én szeretném csinálni, nem venni, de addig oké, hogy befonom a lóna a levágott tincsét, de ilyen ezüstkapcsot hogy tudnék rárakni, meg hol tudnék venni?


És még, hogy a testvérem kb. 4x veszítette el a kedvenc lovait (elvitték a lovardából, vágóra küldték... :'() és ezt a lovat először nagyon utálta, de mivel szinte mindennap rajta ült, megszerette(2-3 év alatt) és most Ő a kedvence.Zsinórban megnyertek két díjugrató versenyt...

Na tehát ennek a lóna a farkából levágok egy tincset.Azt befonom és menjek el egy kreatív üzletbe, ahol segítenek?Szerintetek örülne neki?



2012. okt. 12. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszene neki. Kreatív boltban kapsz kapcsot is és gyöngyöt is, lehet még a felhelyezéshez is adnak tanácsot.
2012. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges ennyire túlcsicsázni. :)

Levágsz egy tincset a farkából, három felé veszed, befonod aztán pillanatragasztóval összeragasztod (azért akkorára hogy beleférjen a keze)

Ha nem akarod hogy látsszon a ragasztás akkor vehetsz rá valami kis ékszerecskét, fém lófejet vagy valamit amit a ragasztára szintén ráragasztasz :)

2012. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szép, nem csicsás. Tuti megörülne neki.
2012. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második, ez nem csicsázás, hanem igényesség.

Ha szereti az ékszereket, biztos örülne neki.

2012. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért azzal a farokvágdosással óvatosan... Nem tudom máshol hogy vannak vele, de mi iszonyatosan vigyázunk a lovaink farkára, nem is fésüljük, szigorúan csak szálazzuk kézzel, de azt is úgy, hogy még véletlen se tépjünk ki belőle... Szóval azért járj utána, mert ha egy amúgy is kis semmi farkú lovacskáról van szó, akinek minden egyes kinőtt szálért imádkoznak, hogy vastagodjon kicsit a farka, akkor borzasztó bosszantó tud lenni, hogyha valaki kiszed még belőle:D
2012. okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!