Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglónadrág, és lovaglócipő...

Lovaglónadrág, és lovaglócipő lábszárvédő nélkül?

Figyelt kérdés

Kedden megyünk lovagolni - eddig csizmát hordtam, de most végre szereztem cipőt.

- Egyrészt ez így nagyon praktikátlan?

- Másrészt nagyon hülyén néz ki...? ^^" Térdzokni nélkül. (Drapp gatya, barna cipővel...) (Oké, hogy nem érdekli senkit a lovardában, de előtte át kell buszoznom a fél világon, ismerős környéken is, ugyanebben a cuccban.)


2012. okt. 12. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Én biztos húznék egy térdzoknit is, kínaiban párszáz Ft

Praktikusabb valamivel mint egy csizma, egy lábszárvédővel főleg, de simán használható anélkül is.

2012. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a nadrág leér a lábad aljáig/cipőig akkor nem probléma. Ha viszont van olyan rész amit nem fed a nadrág az esztétikai szempontból (utcán, lovardában, lóháton is) elég necces, illetve ahol nem fedi ruha a lábat ott nagyon kellemetlen kidörzsölődések is lehetnek...

Úgyhogy érdemes beszerezni térdzoknit :)

2012. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Neeeeem, a hosszával nincs gond. :)

Hát, igazából nincs kockás zoknim, a csíkos meg hülyén néz ki. (Igen, tényleg ez a legnagyobb problémám... Úristen, milyen plázacicásan hangzik ez így.)

2012. okt. 12. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Mennyiben van hátizsákban elvinni a lovagló gatyát és ott átöltözni? Én úgy szoktam :)

Esetleg vegyél jodhpur gatyát, ahhoz nem kell lábszárvédő :)

Így néz ki: [link]

2012. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Wow, ez a nadrág nagyon bejövős, majd utána nézek. :D
2012. okt. 12. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó kis naci, csak jó drága is... Horze lovasboltban lehet venni.

Olcsóbb beszerezni egy zoknit :P

2012. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondom, a lovasos mintájú zoknit a kínaiban is megkapod, olcsóért, max nincs rajta Z betű, vagy egyéb márkajelzés. Én mondjuk simán felveszem cskossal is XD
2012. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vegyél sima egyszínű zoknit, ha zavar a csíkos! olyat biztos találsz.

vagy vidd el külön, és vedd fel ott!

2012. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!