Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy valaki abbahagyja a lovaglást annak ellenére, hogy az az élete volt?

Figyelt kérdés
NYolc éve lovagoló 13 éves lány egyik napról a másikra abbahagyta a lovaglást, pedig már épp a rajtengedély vizsgára készült. Az ok nem anyagi, és esése sem volt. Imádta a lovát, a lovaglást.
2012. okt. 13. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
van ez így, én 14 év után hagytam abba, de aztán pár hónappal később úgy döntöttem, hogy folytatom
2012. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
idohiany, mas hobbi, esetleg elkezdett felni egy rossz elmeny matt. nem szabad eroltetni. lehet kesobb visszatalal a lovakhoz.
2012. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Most minek találgassunk? Kérdezd meg tőle!
2012. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én az úszást hagytam abba,nem úsztam szabályosan,és majdnem belefulladtam a medencébe,de most újból tanulok úszni
2012. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
5 évig lovagoltam, most én is dettó 13 éves vagyok... életem sportja volt, komolyan éltem haltam érte. Kezdtük, egy tőlünk 10 percre lévő tanyán, ott lovagolgattam 1 évet, akkor az edzőnk átment egy másik településre, ami rögtön fél órára van tőlünk, és ott lovagoltam 3-4 évet... néha átmentem egy másik városba is lovagolni, az is fél órára volt. akkor jöttek a gondok. ahol eddig is lovagoltam, ott a legjobb lovat (akivel szoktunk ugratni) eladták, és maradtak a rossz lábú, félvak lovak.. de nem viccelek, nem volt más. ott vagy veszel egy jó lót vagy mész ezeken a 'rozoga' iskolalovakon. A másik tanyára jártam egy ideig, de ott meg pónit raktak alám, aki jó volt meg minden, csak én díjugratni szerettem volna, és azzal nem lehet.. + ott a társaság is olyan volt.. már egy megszokott banda én meg ki lettem rekesztve. aranyos.. és már apáéknak is kezdett elegük lenni, hogy többet ülünk a kocsiba míg odamegyünk mént én a lovon, akkor hogy ők mit csináljanak azalatt a 2 óra alatt amíg várnak rám, és még sok kis apró gond... aztán egyszer azon a tanyán ahol a rosszabb lovak vannak, alattam pont egy jó kis ló volt, csak a lába nem bírja az ugrást, na ő megijedt valamitől, az edzésnek pont a vége volt már, szóval nem volt kengyel a lábamba és laza volt a szár, kiugrott alólam oldalra, án meg egy jó nagyot estem. eltört a csuklóm. ez volt a mondat végére a pont apáéknak, és azóta nem lovaglok. most lehet azt mondani hogy egy esés miatt hagytam abba, sokan azt is hiszik, pedig nem. még mindig felpattannék a lóra ha elém állna egy, csak szerintem sem éri meg fél órát kiutazgatni, és nem is tudok ugratni, pedig engem az érdekel. Most van tőlünk 8-10 percre egy másik tanya, ahol hobbilovak vannak, szóval ők sem ugrásra alkalmasak, de nem érdekel, már annyira hiányzik az egész, hogy nekem az is jó, ha csak elügetgetek a pályán velük, csak had üljek már lóra!
2012. okt. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Aki igazán elhivatott és valóban SZERETI annak ez az élete,nem lehet abbahagyni.
2012. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eladták a lovat, amin mindig lovagoltam, és imádtam őt. :/

16/L

2012. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kamasz koromban nekem is volt pár év kihagyásom, amikor a bulizás, a fiúk fontosabbak voltak. bár a kihagyás nálam is úgy kezdődött, hogy eladták a kedvenc lovamat.
2012. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Más dolgok fontosabbak neki, pl. tanulás, időhiány, stb. Vagy mégsem imádta annyira, megunta, belefáradt, hogy minden nap lovagolni, lovazni kell, ha esik-ha fúj.
2012. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elpusztult a lovam. Ezek után képtelen vagyok egy másik lóra felülni és folytatni onnan ahol abbahagytam. :((
2012. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!