Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan lovasfarm Magyarorsz...

Van olyan lovasfarm Magyarországon, mint amilyen a Heartland-ben a farm?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy olyan, ahol a lovak lelkivilágával foglalkoznak és természetes gyógymódokat használnak és NEM szerveznek táborokat meg egyéb lovasoktatásokat.
2012. okt. 18. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sajnos nincs : SSS de lehetne!
2012. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Haver, mi a fenért jó neked a temérszetes gyógymód? Elárulom, az én lovam mesterséges gyógyszerek nélkül már vak lenne, ráadásul nagy fájdalmak között vakult volna meg. Szóval nem kéne úgy lekicsinyelni a modern állatorvoslást!
2012. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Senki nem szólt egy rossz szót se a modern állatorvoslásra...

Lópszichológia, ha úgy tetszik.


Megvan a helye a természetes gyógymódoknak is, jó lenne, ha az állatorvosok ezeket is ismernék, a modern módszerek mellett érdemes lehet használni kiegészítésnek.

2012. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Egyébként nem szóltam le. Nem vagyok ellen, sőt egyetértek veled, én csak azért kérdeztem, mert szeretném megtanulni, mert ha valami megoldható természetes módon is, akkor jobb úgy. :)
2012. okt. 19. 11:46
 6/8 anonim válasza:
Kedves kérdező.Laura vagyok, igaz nincs farmom hanem egy lovardánál lovagolok és oda szoktak hébe-hóba lovakat hozni akikről már lemondtak a tulajdonosaik én pedig segíteni próbálok rajtuk.Lehet hogy nem hallottál rólam de én szoktam ilyesmivel foglalkozni.Úgy gondoltam hogy nemsokára egy oldalt is csinálok malyd. Csak még az oldal nevén gondolkodok.
2012. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom Zirc-en van egy ilyen hely, de lehet hogy ott oktatással is foglalkoznak (ebben most nem vagyok biztos). A lovarda neve most nem jut eszembe, de utánanézek.
2013. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen módszerekkel gyógyítom a lovam!:) ha érdekel írj!:)
2013. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!