Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jobb a térdbőrös/telibőrös...

Jobb a térdbőrös/telibőrös lovaglónadrág annál, mint a saját anyagában foltos?

Figyelt kérdés
Csak hobbiszinten lovagolok, viszont rendszeresen, heti 1-2 alkalommal. Melyik lenne a legjobb nekem, a térbőrfoltos?
2012. okt. 19. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A bőrtérdfoltos ugyebár jobban tapad a nyereghez, ezért sokan azt jobbnak, kényelmesebbnek érzik, én nem tapasztaltam, pedig volt bőrös nacim. Maradok az olcsó nadrágoknál, a jó lovas bármiben tud lovagolni. :)
2012. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, a jó lovas...csak én még messze vagyok attól. :D

Amúgy használtan vennék nadrágot, úgy meg egyiknek sem olyan vészes az ára. :)


Köszi a választ! :)

2012. okt. 19. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj.. Még mindig jobb mint a sima nadrág.. Kezdőnek lehet h mégjobb is lenne a térfoltos. :D Én simában lovagolok, de azért elég komoly szinten. Mindenképp térdfoltosat vegyél, az a legjobb :P
2012. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak a telibőrőset ajánlom, lehet hogy nehéz benne sétálni, de lovagláshoz az a legideálisabb, nem véletlenül használják a profik szinte csak azt...
2012. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És ha netről rendelek, akkor ugyanolyan méretet rendeljek, mint amit egyébként hordok?

2012. okt. 19. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen méresd le, mert a számozás nagyon eltérhet.

Én nagyon szeretem a telibőröset is, nekem felszállni kicsit nehezebb benne, mert a bőr nem nyúlik annyira, de utána sokkal jobban tapad, mint a sima. A térdbőrös is nagyon jó :)

Öntérdfoltosom csak egy van, azt is csak azért tartottam meg, mert elég vékony, és nyáron nem sülök meg benne, egyébként kicsit jobban csúszik, mint a térdbőrös.

2012. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!