Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Honnan ismerem meg, hogy egy...

Honnan ismerem meg, hogy egy cipő lovaglócipő?

Figyelt kérdés
Sok kérdésnél olvastam, hogy ha kifogom, akkor turkálókban olcsón lehet lovaglócipőkhöz jutni. Nekem még sosem volt, honnan ismerem fel?
2012. okt. 19. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Pl. így néz ki. A talpa elől lapos, nem akad bele a lábad a kengyelbe, a sarok meg nem engedi hátracsúszni a kengyelt.

2012. okt. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Akkor ennyi az egész?

Csak mert csomó sima utcai cipő is hasonlóan néz ki, akkor az sem gáz, ha véletlenül olyat veszek, mert nem ismerem fel, hogy lovaglócipő-e?

Amúgy abszolút hobbiszinten lovagolok, eddig edzőcipőt használtam,de már teljesen szétment, másik nincs, amit befognék lovagolni, ezért gondoltam rá, hogy akkor nézek egy lovaglócipőt.

2012. okt. 20. 07:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézz olyat, aminek van egy kis sarka, ahogy a képen is van. De nekem a lovaglócipő előtt egy fekete magas szárú cipőm volt, és az is tökéletesen megfelel.

Szerintem azt nézd, hogy ne boka cipő legyen, mert kényelmesebb a magasított.

2012. okt. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most nagy divat ez a fazon, tömve vannak most a cipőboltok az ilyen jellegű cipőkkel. Bőrt vegyél!
2012. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És nagyon fontos az is, hogy ne legyen rajta belül zippzár :)

A bőr az lényegesen kényelmesebb mint a gumi, ill. a műbőr, és tartósabb is.

Én évekig egy kiszuperált utcai cipőben lovagoltam, szerencsére hasonló talpa volt mint a lovaglócipőnek.

Ha a képhez hasolnlót látsz, és bőr, akkor nagyot nem hibázhatsz!

2012. okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenképp bőr lenne, cipőben egyébként is csak azt tudom elviselni.

Akkor keresek vmi hasonlót, meg figyelek azokra, amiket írtatok, nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! :)

2012. okt. 20. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!