Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eddig minden rendben volt!...

Eddig minden rendben volt! Most hirtelen bakol, ágaskodik és amikor rajta ülök odakap a lábamhoz! Miért csinálja ezt? Hogy tudok neki segíteni?

Figyelt kérdés
szeretnék segítséget kérni! Egy nagy fríz csődört lovagolok augusztus óta! Eddig nem volt különösebb probléma vele bár kicsit lusta! ((: De most folyamatosan bakol, ugrál alattam és kapkod a lábamhoz mintha meg akarna csípni! Folyamat megáll és makacskodik.... nem Tudom miért csinálja vagy mit csinálhatnék hogy segítsek neki! Köszi előre is a válaszokat! :)))

2012. okt. 20. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
légy határozott a térdeddel ágaskodásnál,bakolásnál meg ilyeneknél ne hagyd.folyamatosan hajtsd előre pálcázd.ha bármi ilyet akar csinálni akkor csapj rá a nyakára.de azért ne olyan nagyon erősen csak hogy érezze ki a főnök.pl ha leakar hajolni játsz egy kicsit a zablával meg szintén csap rá.nekem bevált
2012. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösziiii!!!!!! (((:
2012. okt. 20. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem csinálta most meg hirtelen ilyen durván mindent, akkor én nem büntetném, mert valószínűleg valami élettani probléma áll a dolog mögött, fáj neki valamije és így próbálja a tudtodra adni.

Nem ártana ha hívnátok egy állatorvost aki megvizsgálja, elmondanátok hogy mit csinál és hogy eddig nem csinálta.

2012. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok.de igazából az is lehet hogy csupán rossz napja volt!
2012. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alattam ilyesmi történt egy Magyar félvér kancával.

Nézzétek meg a felszerelését,lehet,hogy azzal van a gond.

Mi teljesen lefullasztottuk a körkarámban,azután nem csinált semmit.Jól viselkedett.Próbáld ki!

2012. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!