Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lesz ez? (Lovasórák)

Hogyan lesz ez? (Lovasórák)

Figyelt kérdés

Karámban már egyedül megyek, ügetésben meg tudom a patanyomfigurákat csinálni. Most tanulom a vágtát futószáron. Hetente kétszer járok lovagolni. Az edzőm azt mondta, hogy egyszer kétszer megyek még egyedül, aztán mehetek osztályban is. Mondta, hogy hétvégén kezdőbb, nem vágtázó osztályok vannak. Most azon gondolkozom, hogy akkor szerintetek úgy enne, hogy egy osztály+egy külön? Mert ugye pl. a vágtát nem hiszem, hogy pár óra alatt meg tudnám egyedül tanulni, pedig meg szeretném.

Szerintetek? (Majd meg fogom kérdezni az edzőmet, csak most nem tusom, és kíváncsi vagyok.)


2012. okt. 21. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk, lovardafüggő.
2012. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egy osztály + egy külön jó felállás. Én amondó vagyok, hogy a legjobban fejlődni akkor lehet, ha csak rád figyel az edző. Osztályban már megoszlik a figyelem és nem mindig kerül kijavításra a hibád.
2012. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!