Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a nyeregről?

Figyelt kérdés

[link]

Egy 155 cm marmagasságú sportpónin hogy állna? Köszi előre is a válaszokat!



#fekete #nyereg #fun ride #ugró stílusú
2012. okt. 23. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy gyerekméret, az ülőfelületének nagyságából ítélve. Másrészt, netről nem veszünk nyerget, mert (használt nyerget pláne) nem lehet visszavinni. Le kell venni a lónak a pontos méreteit és úgy venni neki vagy csináltatni nyerget. A marmagasság pusztán nem elég. Aztán jön majd, hogy itt-ott feltörte a lovat meg pakolják alá a hatszázféle nyeregemelőt, marpárnát..stb.
2012. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A lóra fel lenne próbálva a nyereg, utána venném meg csak. Tudom, hogy tőlem függ, hogy mekkorának kell lennie az ülőfelületnek, csak nem tudom, hogy esztétikusan nézne-e ki a lovamon ez a nyereg.
2012. okt. 23. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Esztétikusnak esztétikus, csak nem néz ki hosszan tartó darabnak. Inkább gyári nyeregnek néz ki. Mindenképpen kérdezd meg, hogy miért adta el az illető. aztán ha felpróbáltad és jó akkor sztem jó lesz a nyereg.
2012. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2012. okt. 23. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:

A 17,5-ös, az teljesen normál méret. Ha van lehetőséged, próbáld rá.

Nem egy nagy minőség egyébként, én a németeket jobban szeretem.

2012. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló tiszta hülyeségeket ír! A 17,5-es nem gyerekméret, kimondottan felnőtt méret, alacsonyabb nők 16,5-es nyeregben lovagolnak, átlagos nőnek 17-es a mérete, nagyobb nők és kisebb férfiak mérete a 17,5.


Továbbá a bolti nyerget nem veszik vissza, ha nem jó, ellenben a használt nyerget sok eladó úgy hirdeti, hogy "visszavásárlási garanciával", tehát kifizeted, hazaviszed, kipróbálod és ha nem jó, akkor visszaveszik.


Ellenben a nyereg nekem se tetszik, ilyen szinte vadi új nyerget nem is csoda, hogy ennyiért hirdetnek. Gyanítom ócska váz, ócska bőr. Jó keménynek is tűnik a bőr. De ha felpróbálhatod a lóra, nyilván fel is ülhetsz benne, akkor kiderül, hogy jó-e a lónak és neked. Először mindenképpen alátét nélkül tedd a lóra és úgy nézd meg a felfekvését.

2012. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!