Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez most milyen árnyalatú...

Ez most milyen árnyalatú barna? Havanna barna, kávébarna, vagy?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 23. 22:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Internetről rendelnék nyerget meg kantárt és fontos lenne a pontos színárnyalat.
2012. okt. 23. 22:23
 2/8 anonim ***** válasza:
A havanna szerintem ennél világosabb, a belinkelt kantár csokoládé barna. Amúgy ezeket a dolgokat jobb személyesen összevadászni és akkor látod a valódi színét és hogy összeillek -e.
2012. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
internetről ne rendelje nyerget
2012. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ennek elég érdekes színe van, bordós barna, de a csokihoz áll a legközelebb ahogy előttem is írták.

Ilyen meghatározó felszereléseket azonban nem rendelnék internetről.

2012. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kantárt megrendeled netről , mert ott elég nagy az állítási lehetőség) így meglesz az élő színmintád, így ehhez tudsz keresni színben illő nyerget. Viszont utóbbit érdemes rápróbálni a lóra, mert elég bosszantó, hogy mondjuk veszel egy 10 ezres nyerget és nem passzol a lóra. Vagy ott a lehetőség, hogy csináltatsz így olyan színű lesz, amilyet csak szeretnél, illetve a lovadra is jó lesz.
2012. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, olyan csokoládé szerű, de kicsit bordős....:/ hát, szal, csoki. :)
2012. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A méret miatt nem aggódom, nem is vennék vaktában nyerget. Ugyanitt ebben az üzletben vettem már személyesen nyerget a lovamnak, csak fekete színben. Barnában meg csak nem mások a méretek, és szerencsére ha nem is lenne jó, akkor visszacserélnék. Erről már az első nyereg vásárlásnál tájékozódtam. Ez a szín meg már nagyon régóta tetszik, és a lovam is hasonló színű, mint ami a képen van, csak a fején hóka.
2012. okt. 24. 21:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem 10 ezres nyereg.
2012. okt. 24. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!