Kezdőoldal » Állatok » Lovak » "Penny Girl"-ösök vagytok?...

"Penny Girl"-ösök vagytok? Nektek tetszik ez a név?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én "Penny Girl" ös vagyok és nekem nagyon nem tetszik ez a név. Ti hogy vagytok ezzel? Csak azért, hogy jól tettem-e, hogy megírtam nekik ezt alevelet:


Kedves Penny Girl!

Megszeretném üzenni nektek, hogy ez a név: Penny Girl, egyszerűen borzalmas. De tényleg, a barátnőm azt mondta, ez a név "ultra gagyi", egy ismerősöm pedig azért vonta meg a tagságát, mert bedühödött, hogy megváltoztattátok a klub nevét. Most komolyan, biztos, hogy vannak fiú tagok is, és ők mit szólnak, ehhez a névhez: Penny GIRL (jelentése: lány). Én valóban megértem, hogy ebben a dologban nem csak egyedül Magyarország dönt, de igazán csinálhatnátok egy közvélemény kutatást! Egy olyat, amit beraktok a magazinba, hogy a weboldalon szavazz melyik név volt a legjobb, vagy melyik név legyen...stb. Azt még én is toleráltam, amikor csak simán Pony lett a neve, de a Penny Girl-t már nem hagyhattam szó nélkül. Tulajdonképpen én még mindig azt mondom a klubra, hogy Pony Club (pl. ,,Megérkezett a Pony Club!"). Szerintem ez a név volt a legjobb! Mostanság egyre kevesebb ajándék jön, ráadásul sok értelmetlen dolog is, a fúk mit szólnak egy táskához, egy smink-készlethez, egy csillogó karkötőhöz, vagy egy gyémántos sapkához? De azért vannak jó dolgok is: jó ez a címlap fotózás, a pattogatott kukorica pattogtató és a csokiszökőkút ajándékok (bár az ajándék póló nem igazán exkluzív) és jobban szeretjük pl. ha sörényfonás technikákat, saját készítésű nyeregalátét ötlet lépésről lépéseket, na meg persze a lósüti recepteket(de inkább olyanokat, amit valóban sütni kell). Tehát van jó oldala is a klubnak, de több benne a rossz dolog.

Remélem sikerült meggyőznöm titeket, és nagyon-nagyon szeretném, ha ez bekerülne a magazinba!


Egy jóakaró



Mit szóltok hozzá? Jól tettem? Nektek tetszik ez a név? Jól írtam le a dolgokat a levélben?



2012. okt. 24. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen penny girl-ös vagyok én is.Nagyon jól írtad amit írtál.Én is kérem vissza a régi nevet!
2012. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
már nem vok Pony-s de nekem sem nagyon jön be ez a név!+ az elején szebben is fogalmazhattál volna pl.:ultra gagyi(tom hogy ezt mondtákde akkor is)meg borzalmas.ha még nem külded el akkor nem ártana áttírni:)
2012. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
oké, csak pont ma tanultuk irodalmon, a verseknél, hogy ha röktön az elején nyomatékosítva van valami, azt figyelembe kell venni, komolyan vesszük...
2012. okt. 24. 16:37
 4/14 A kérdező kommentje:
*rögtön
2012. okt. 24. 16:37
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Én is már régóta nem vagy """Penny Girl"""-ös, amióta megváltoztatták a nevét sz.ar lett az egész, egyre drágább és egyre kevesebb, gagyibb ajándék.
2012. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen, igazad van. Kezdeti 8 hasznos ajándék helyett ma már csak 6-ot kapunk drágábban. Az új PC játék se valami szuper, kezdve hogy xp-n nem is fut, és egyes helyeken lefagy. A könyvek miatt én még járatom, de nem fogom kivárni a Telivér sorozat mind a 79 részét.

A névnél meg azt írták, hogy megszavaztáTOK!!! én elég aktívan látogatom a honlapokat, és sehol se láttam!!!

Sztem az új magazin miatt azt hiszik, többet adnak, de ez nincs így!

2012. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen jól írtad amit írtál :D én már csak a könyvek miatt vagyok tag, mert azokat szeretem nagyin, de ha ez nem változik pápá "penny csajok"
2012. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én is a könyvek miatt matadok még, azok még jók
2012. okt. 24. 20:16
 9/14 anonim ***** válasza:

Én régebben lemondtam mert drága volt.Most meg ez a név?Mi ez? A Pony Club vagy milliószor jobb volt.

Ha valaki tudatlan azt hallja: Penny Girl azt hiszi,hogy valami csajújság,meg sminktippek vannak benne stb.stb.

De a Pony Club-ba benne van a PONY ami pónit,lovat jelent.Így az illető máris tudja,hogy valami lovas klubról van szó.Na mind1 úgy teszik tökre a klubjukat,ahogy akarják,hisz egyre többen iratkoznak ki főleg a fiúk...ha még egyáltalán vannak benne....

2012. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is a Penny Girl név miatt jelentkeztem ki.... Borzalmas..... Jót írtál, és ugyanúgy gondolom, mint az előző válaszoló...
2012. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!