Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikor éreztétek azt először...

Mikor éreztétek azt először hogy teljesen megbíztok a lovatokban?

Figyelt kérdés
Mondjuk h mennyi idő után vagy mi volt az az esemény ami megváltoztatott mindent, vagy mi volt a fordulópont? Csak érdekel. :)
2012. okt. 29. 22:56
 1/5 x) ***** válasza:
100%
Nehéz megmondani, nekünk szerintem fokozatosan alakult ki a kölcsönös bizalom de ha mindenképpen mondani kéne valamit akkor a fordulópont (nekem) az volt amikor először aludtam el a hasán az istállóban :) Kb az volt az a pillanat amikor nem voltak olyan hátsó gondolataim hogy "de mi van ha.." hanem tudtam hogy nem fog bajom esni. Ez kb 2 évvel azután volt hogy megismerkedtünk meg lovagolgattam rajta és fél évvel azután hogy már csak az én lovam volt. :)
2012. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ez most hülyén fog hangzani, de amikor először megálltam pisilni vele terepen amikor egyedül voltam. ehhez az kellett, hogy ne merüljön fel, hogy elránt, miközben letolt gatyával guggolok a fák között. nem rántott el, aranyos volt, szaglászott. ez kb. 3 hónappal azután volt, hogy megvettem.
2012. okt. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egy csúnya esésem után, egyedül mentem terepre és a ló megijedt...eltörtem a lábam, de nem volt nálam telefon...a lovam visszament a bértartó helyre, és tudták, hogy baj van, és visszajött hozzám, magyarul segítséget hívott
2012. okt. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor először tudtam a hidegben úgy elszunyókálni a bokszában ,a lábai alatt konkrétan, hogy semmi kétely nem volt bennem azt illetően hogy esetleg rám lép.

Nem emlékszem már pontosan mikor volt... Talán egy éve :)

2012. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első lovammal ez körülbelül pillanattól kezdve "lelki társak" voltunk, nagyon hamar közel engedett magához, de talán az az alkalom volt, amikor elég csúnyán beleborultunk az akadályba, én konkrétan szaltóztam egyet a hátáról, amikor ő ahelyett, hogy elszaladt volna, megállt mellettem és addig bökdösött, nyalogatott, piszkált, amíg fel nem ültem, amikor konstatálta, hogy még élek, addig szuggerált és állt egy helyben, bizonygatva, hogy neki semmi baja nincsen, amíg vissza nem ültem a hátára. Azóta is imádjuk egymást :)
2012. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!