Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy kell meghúzni a derekat?

Hogy kell meghúzni a derekat?

Figyelt kérdés

Ma ezt tanultuk volna, de egyszerűen nem értettem, hogy mit akar az oktató.

Azt sem értem, hogy folyamatosan úgy kellene tartani a csípőm, vagy a ló ütemében kellene "húzogatni"?


2012. nov. 2. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Kövesd a csípőddel a ló hátának mozgását, ne legyen merev a derekad.
2012. nov. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Meg valami olyasmit próbálgattunk, hogy a ló ügetett, nekem meg a derékmeghúzással kellett volna elérnem, hogy a ló csak lépegessen.

Ezt hogy tudom megcsinálni? Ilyenkor is a ló mozgását kell "leutánozni"?

Ááá, nem értem, még most sem.

2012. nov. 3. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:

megtolod csípővel.tudod mit jelent az nem?(ezt ne úgy nézd h lenézően mondtam)mert ha tudod akkor menni fog.a ló ezt nyilván megfogja érezni de lehet kicsit tovább tart majd beugratni.

Sok szerencsét!

2012. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, lehet, hogy nagyon béna vagyok, de tök szerencsétlennek éreztem magam, tologattam ott a csípőm, de szerintem a meg sem érezte a ló, sőt csomószor elkezdett gyorsítani, mert elkezdtem szorítani a lábammal is.

Hogy tudom úgy előretolni, hogy közben ne szorítsam a lovat?

Vagy ezt hiába kérdezgetem, rá kell érezni? Bele fogok jönni, ha gyakorlom?

2012. nov. 3. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok!persze hogy bele fogsz jönni.ha nagyon nem megy ne félj megkérdezni az edzőtöl h ezt most hogy is kell csinálni?ő azért van ott h segítsen.ne érezd magad szerencsétlennek mert biztos nem vagy az!ha meg a többiek kinevetnének azzal se törődj mert ők sem tökéletesek.
2012. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én kérdeztem, meg szegény már mindenhogy próbálta magyarázni, mondta, hogy olyan, mintha hináznék, vagy mintha egy kihúzott fiókot szeretnék a csípőmmel betolni, vagy mintha egy kis sámlit a lábam közé vennék és az első két lábára szeretnék billenni...de egyszerűen nekem nem jött össze a lovon. :)


De akkor remélem legközelebb már jobban fog menni. :)


Köszi! :)

2012. nov. 3. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!