Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A párom 197 cm, én 166 cm...

A párom 197 cm, én 166 cm vagyok. Tudnánk egy lovon lovagolni?

Figyelt kérdés

Mármint nem egyszerre. :)

Hobbiszinten lovagolunk mindketten, átlag heti 2 alkalommal, de szívesen lovagolnánk többet is.

Mostanában többször felmerült bennünk, hogy vennének közösen egy lovat, csak a magsaságkülönbség miatt kicsit bajban vagyunk.

Szerintetek lenne olyan ló, ami mindkettőnknek megfelelne hobbiszinten?

Ha igen, milyen magasságban keresgéljünk?


2012. nov. 3. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha Te meg tudsz maradni egy magas lovon, akkor javaslom, hogy vegyetek olyan lovat, ami inkább a párodnak felel meg. Ő hobby szinten milyen magas lovon lovagol? Ha az a magasság jó, amin ő is ül, akkor egy magas (a párodnak megfelelő) puha szájú lovat ajánlanék, mert ha magas, akkor értelemszerűen erős is, és ha te ennyire alacsony vagy, lehet, hogy nem tudod majd megfelelően kontrollálni, ha kemény szájút vesztek!
2012. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Természetesen megoldható. Itt inkább azt érdemes átgondolni, hogy egy közös ló... Reméljük hogy nem így lesz és életetek végéig boldogan éltek együtt... DE ha mégsem? Akkor mi lesz a lóval? Meg tudtok majd egyezni?


Egyébként én is egy magasabb lovat ajánlanék, például őt:


[link]


Gyönyörű, és szép megtermett, magas, az ára is rendben van.

2012. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na! ezt tök jó, amit belinkeltek. Én is egy bottal min. 175 magas lovat javasolnék. Én 170 centi vagyok és volt ekkora lovam. Hülyén néztem ki rajta egy kicsit, de kit érdekel, hogy hogy nézek ki? Simán elboldogultam vele, nekem nem volt zavaró. Csak vigyázni kell a nagyon magas lovakkal, mert a lábuk hamarabb szokott tönkre menni, nagyon ritka a huszonéves 180-as ló. Meg kell nézni a lábait, hogy nem pókos-e, nincs-e ínhüvely tágulata és ilyen magas lovat csak orvosi vizsgálat után vennék! de lehet túlaggódom, talán pont azért, mert nekem is volt magas lovam, és annak is voltak gondok a lábával.
2012. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!