Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan, hogy valaki ingyen...

Van olyan, hogy valaki ingyen ad egy lovat?

Figyelt kérdés
Mármint aki nem tudja gondozni lovát, vagy valamilyen okok miatt meg kell válni lovától esetleg ingyen adná -e?
2012. nov. 3. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem.
2012. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan, az is inkább menhelyre adja
2012. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha cseréli. Nálunk most cseréltek két lovat.
2012. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 x) ***** válasza:
88%
Én igazából ingyen kaptam a lovamat (vagyis "baráti áron") mert tartozott nekünk a gazdája én meg már régen kinéztem magamnak a lovat. :) De nyilván ez egy nagyon ritka eset. Amúgy nem vagyunk uzsorások mielőtt felmerülne a dolog.. :D
2012. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ilyen nem létezik.max áron alul de ingyen nem kapsz lovat.
2012. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
menhelyen, vagy nagyon ritkán vágóhíd
2012. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Simán előfordulhat. Ha valaki már nem tudja tartani, és esetleg eladni sem, akkor marad az a lehetőség, hogy vágóra küldi. És ezt nyilván senki nem szívesen teszi meg. És VAN, aki szívesebben adja oda ingyen a lovát, minthogy vágóra menjen. Két olyan ismerősöm is van, aki így, ingyen adta oda a (amúgy teljesen egészséges, és viszonylag fiatal) lovát, és olyan ismerősöm is van, akinek ajánlottak így lovat. Van ilyen, hidd el :)
2012. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
én olyat tudok hogy ingyen lehet elhozni kancát cserébe 2 csikót kell majd visszaadni. A fedeztetést persze nem te állod.
2012. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Van.

Nekünk a loviban most "eladó" az egyik ló.

Lebetegedett, és a gazdája nem tudja kifizetni a műtétet. Ezért ha valaki kifizetné, és megműttetné a lovat, akkor annak odaadná ingyen. Mert így túlélheti a paci.

2012. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Maximum beteg, használhatatlan lovat "társlónak".
2012. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!