Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek feszült és ideges?

Figyelt kérdés
Van egy lovam, saját belovaglású, de remek kis ló, hamarosan jön hozzám egy edző, mivel ugratni szeretnék vele, amikor egyedül lovagolom a lovamat, tehát hogy nem figyel senki, akkor tökre nyugodt vagyok, és a ló is olyan, de attól félek, ha edző előtt kell lovagolnom, akkor tiszta ideg leszek...
2012. nov. 5. 18:56
 1/4 A kérdező kommentje:
hozzá teszem, hogy nem akarom az idegességtől a lovamat összezavarni
2012. nov. 5. 18:56
 2/4 anonim ***** válasza:
ilyenkor egy megoldás van: bízz önmagadban! Döntsd el, hogy igenis, és csak azért is jó leszek! Gondold végig, hogy mit szeretnél majd mutatni az edzőnek, és azokat is gyakorold!
2012. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azon gondolkodtam, hogy az első órán kicsit kevesebbet mutatok abból, amit a ló tud és amit én tudok, és majd csak a 2. órán mutatom meg teljesen, hogy mit tud a ló valójában
2012. nov. 5. 19:35
 4/4 x) ***** válasza:
Légzés. Ülj le 2 percre, csukd be a szemed és lélegezz mélyeket. Nekem mindig segít megnyugodni.
2012. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!