Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek lovagolhatok?

Szerintetek lovagolhatok?

Figyelt kérdés
Súlyos gerincferdülésem van és nem tudom,hogy lovagolhatok-e pedig már lovardát is kinéztem.Úgy tudom gerincferdülésre jó a lovaglás és csak akkor nem jó,ha nyereg nélkül van

2012. nov. 6. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt az orvostól kérdezd, egy súlyos állapotnak már koránt sem biztos, hogy jó tesz a lovaglás.
2012. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orvosodat kell kérdezni, hogy javasolja-e. Ha nem, akkor sajna le kell mondanod a lovaglásról, viszont ló közelben lehetsz, pl válaszd a fogathajtást.
2012. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. nov. 6. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem jót tett!

Persze mielőtt rám hallgatsz kérdezd az orvost.


Nekem ugyan nem súlyos de "közepes" gerincferdülésem volt.Először elmentem egy lovastáborba ahol megtanultam lovagolni!Utána mindig terepen voltam és eszembe sem jutott a gerincferdülésem egy napon arra lettem figyelmes hogy már jobb lett a hátam!Az orvosom is megmondta és mára már csak "könnyű" gerincferdülésem van.Nekem azt ajánlotta az orvos lovagoljak minél többet!


De szerintem egy 20 perces lovaglás belefér halottam olyat is hogy ilyen gyerekeknek tartanak lovagoltatást!És szerintem súlyos gf-re jót tenni persze nyereggel!

2012. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezz meg egy orvost,de szerintem ha csak SZŐRÉN! sétálsz egy kicsit már jobban jársz,lovagoltál is + jó fog tenni a gerincednek...
2012. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!