Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van Debrecenben, vagy környéké...

Van Debrecenben, vagy környékén olyan lovarda, vagy esetleg lovas tanya, ahova nyári szünetben, vagy valamilyen szünetben lehet menni, ingyen, vagy lovaglásért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 18:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt nem írtam, hogy a lovak körüli munkában szeretnék segíteni (ingyen, vagy lovaglásért).
2012. nov. 6. 18:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos van. Debrecenben nem tudok igazán, de Hajdúböszörményben, 20 kmre Debrecentől van két lovarda. Az egyik az elit hely, ott nem hiszem hogy kellenél, de a másik az jó hely, ott lehet foglalkoznának veled.Privátban megírom az elérhetőséget.Böszörményi vagyok, ha kíváncsi vagy vmire irj!
2012. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Debreceni Lovasakadémián suliidőben a ménesgazda tanoncok segítenek a lovászoknak, de nyáron ugye ők nincsenek ott amúgy, ha jól értem, az neked közelebb is lenne, elhajtani szerintem nem fognak, ha kipróbálnád azt is.

Lovagoltatni az egyetemi ménesen szoktak (gidránok), azt nem tudom, felültetne-e rájuk valaki, gondolom, megbeszélés kérdése.

2013. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!