Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez mi lehet? A többi lent!?

Ez mi lehet? A többi lent!?

Figyelt kérdés

Lovam mindkét csánkján kívül van egy dudor, olyan, mintha vizes lenne.

De már elég rég óta ott van, nem volt eddig semmi baja. Most két napja sántít rá, lehet, hogy ettől? De akkor meg miért nem jött elő már korábban? Már nyáron is ott voltak ezek a dudorok.


2012. nov. 11. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Találgatás de akár csánkpók is lehet,ettől sántaság is előfordulhat.
2012. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szinte biztosan póklábú a lovad! A dudorok akkor szoktak kijönni, mikor túlterhelődik a ló lába. Magyarán ugyanaz, mint amit Lóerő mondott.
2012. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Linkelnétek képet? Mert szinte biztos vagyok benne, hogy nem az a baja.

És állat orvos is látta, azt mondta nem gáz. Ráadásul mind a két lábán van, és egyforma méretű, meg egy helyen van.

2012. nov. 11. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
És nem tudta megmondani konkrétan akkor az állatorvos,hogy mi az? xd De ha biztos vagy benne ,hogy nem az ,akkor majd te utána nézel de 100% ra senki nem is állította....
2012. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mit kell belém kötni?


Állat orvos más miatt jött ki, megkérdeztük, hogy ez gond-e a lábán, azt mondta, hogy nem. De mivel most, fél évvel később sántít, gondoltam megkérdezem, hátha valakinek van valami ötlete.

De mivel nem kemény, hanem olyan, mintha víz lenne benne, nem csánk pók lesz.

2012. nov. 12. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Lágypók. Az én lovamnak is az van, túlerőltetettség okozta. Versenyló volt az "okos" gazdái mellett. Nem készítették fel alaposan, ezért csak annyit kívánok, hogy simuljon ki az EKG-jük!

Mára csak sántít, nem bírja a hosszú ügetéseket vagy vágtát. Néz ki a fejéből, legel. "Használhatatlan", de nagyon szeretem őt, hisz ő is csak egy érző élőlény, és mi, emberek tettük ezt vele.

2013. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!