Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla? Szerintem...

Mit gondoltok róla? Szerintem gyönyörű, és annyira olcsó.

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 13. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

suerintem nem gyonyoru, hanem cuki :)

kicsit fura, nay a hasa, de lehet azert, mert rossz szogbol fotoztak.

Ha van hozza turelmed es vallalod az allatorvosi koltsegeket(valoszinu nincs oltva, feregtelenitve...stb) akkor nyugodtan vedd meg!

2012. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Aranyos én is ilyen korban vettem az én szépséges kancámat ő beteg is volt de megérte kikezelni és egy gyönyörű lovat kaptam! :)


Na meg mivel 6 hónapos kora óta nálam volt sokkal jobban hozzám szokott. :) Jobb is csikót venni 6 hónaposan és kivárni, hogy ráülhess! Szerintem. :)


Én megvenném. :)

2012. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bár megtehetném...sírnék az örömtől :)
2012. nov. 13. 19:01
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Szép, aranyos, és nagyon olcsó... túlságosan is olcsó. Ha megveszed, mindenképp jól vizsgáld meg, vigyél magaddal szakértőt is, mert az ilyen lovaknak általában valami láb vagy egyéb problémájuk szokott lenni. Ami lehet, hogy most nem súlyos, de ki tudja, később mi lesz. Tapasztalat... :/
2012. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát gyönyörűnek tényleg nem gyönyörű. Viszont jó állapotú, szép kis lovacska lehet belőle. Majd 5 évesen vagy 6 évesen akarok róla látni egy képet. De eltartani már nem lesz olyan olcsó amúgy ;)
2012. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az eltartás is lehet olcsóbb! :)


Nekünk is azt mondták, hogy drága lesz de hát mi megoldottuk! :) Mi kaszálunk hordjuk a zöldet nyáron meg vetettünk lucert is tehát már nem is olyan drága annyi, hogy a zab, kukorica, meg télire bála. Tehát ez így évente nekünk 50ezer ft. kb. Na meg az oltások, körmözés, patkolás. Tehát évi szinten 80 ezerből simán kijövünk. :)

2012. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

első kérdésem:

hogy tudták azt a kicsi kenderkötőféket ráerőltetni a fejére???

második kérdésem:

miért csirkeudvarban tartják szerencsétlent???


innen tuti nem vennék lovat!

2012. nov. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szép,szép,de bármelyik pillanatban szebb csikót tudnék linkelni +35 000 ft-ért.
2012. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Hát én ha nekem fizetnének ennyit, sem venném meg. "Anyja sodrott, apja magyar" ergo hobbilovon kívül semmi másra nem jó, le merném fogadni, hogy a nyilvánvaló férgességen kívül is számos egyéb baja van, nem tetszik a hátsó lába, bár lehet csak előnytelen a fotó, mellesleg nem tudom ki tart lovat a putri, Suzuki meg a csirkeudvar között, de már csak a tartási körülmények miatt sem venném meg. Lovat nem azért veszünk, hogy nézegessük, márpedig nagyon nagy áldozatokat kell hozni azért, hogy belőle jó ló legyen egyszer. Szerintem ennél csak szebb csikókat találsz, ha körülnézel a lovas hirdetőportálokon, és némelyik nem is sokkal drágább.
2012. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szerintem nem szép
2013. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!