Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kezdő vagyok, milyen kobakot...

Kezdő vagyok, milyen kobakot vegyek?

Figyelt kérdés
Ahol eddig lovagoltam, ott csomó kobak volt, de az új lovardában nincs túl nagy választék (nagy a fejem, az összes szorít), ezért úgy döntöttem, hogy veszek egyet. Viszont nem tudom, hogy milyen árkategóriában nézelődjek, nem szeretnék versenyezni, csak kikapcsolódás gyanánt lovaglok heti 1x.
2012. nov. 17. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
En vettem eloszor egy Ledo kobakot(7-8ezer) utana egy evvel pedig egy Tattinit, ami igaz 16ezer volt, de ha a Ledo utan veszem fel, a Ledo kb. pont olyan, mint egy tojashej. Tehat ha belefer a keretbe en inkabb valami komolyabbat javasolnek, mert hiaba hobbi, ott is lehet szepeket esni, es mikor a fejed epsege a tet, akkor az a + 5-10 ezer forint szerintem nem olyan lenyeges.
2012. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Halo rider kobakok jók, esztétikus és megfelelően véd is.
2012. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Decathlonban megfizethető áron vannak jók, még színesek is. :) Nekem is onnan van.
2012. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már nem nő a fejed, akkor tényleg érdemes egy halo rider szerűt venned, nekem hasonló van, és egész kényelmes. Használtan is lehet kapni, csak győződj meg róla, h jó e rád, illetve h nem sérült :)
2012. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Decathlonban vannak jó árú kobakok. Én azokat ajánlom:) Nem hinném, hogy heti egyszeri lovagláshoz kellene 10-20 ezres kobak, teljesen feleslegesek. Azokat versenyekre használják.
2012. nov. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem, versenyre a 60-100 ezres kobakokat használják :)

A dechatlonos állítható nagyon gagyi, ránézel és megreped :S

de ha mindenképpen raaszkodunk a dechatlonhoz, ott is van egész tűrhető, nekem csak a fejformámra nem passzol. [link]

2012. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Decathlon nincs a közelben, így az kilőve, de akkor a lovas boltban majd ilyen 15 körülieket nézek. :)

2012. nov. 18. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!