Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak? Fontos!

Mit csináljak? Fontos!

Figyelt kérdés
Van egy lovam (western)3 éve kaptam. Csak az a baj,hogy most itt egy nagy lehetőség. (régebben díjugrattam) és visszahívtak ugratni.Csak,hogy az a baj,hogy ott van a lovam és hát ő nem egy tipikus ugróló.Kicsi és nem szereti az akadályokat. Mit csináljak? Halasszam el a lehetőséget???
2012. nov. 19. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha az időbe/pénzbe nem fér bele mindkettő, akkor én bizony nem tudnék megválni a lovamtól. Persze ha hivatásos akarsz lenni, akkor nyilván túl fogsz adni a western pacin.
2012. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem semmiképpen nem akarom eladni. Már 11 éve az enyém.Csak hát ...időbe belefér meg minden.csak visszahúz a szívem az ugráshoz. Már 4 éve vagyok westernbe ,de most mégis visszavágyom
2012. nov. 19. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Most 3 éve vagy 11 éve a tied?


Mindegy, lényegében nem tiszta, mi itt a döntési helyzet. Mik a lehetőségek?

2012. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocs.Félreírtam. 11 éve ismerem. A lehetőség: Megtartom(biztos) elmegyek ugratni és hobbi ló marad.

B lehetőség: Nem megyek sehova minden marad a régiben

2012. nov. 19. 15:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdés a megtartás és ugratás esetén lesz-e elég idő és pénz őrá is? Ha igen, akkor nyilván ez a legjobb, de ha csak állni fog az istállójában napszámra, akkor már jobb eladni...
2012. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Mindig szánok rá elég időt. Köszi
2012. nov. 19. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:

" 3 éve kaptam " ; "már 11 éve az enyém..."

Ez a kettő nekem nagyon nem fér össze...

2012. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi, nem láttam hogy kijavítottad!:)
2012. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!