Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan oktatják Németországban...

Hogyan oktatják Németországban a lovaglást?

Figyelt kérdés

Van olyan aki Németországban lovagolt? Ott is így oktatnak mint Magyarországon? (Annyit tudok hogy szigorúbbak.) Minden érdekel a témával kapcsolatban ! (Ha nem Németország, akkor más országok is érdekelnek-ha arról tudtok többet.)

A válaszokat előre is köszi.



2012. nov. 20. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
először is Németül oktatnak
2012. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Másodszor tuti használnak hozzá lovat...
2012. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt ugyan nem tudom, ott hogyan oktatnak, de hogy így meg lehessen mondani, hogy szigorúbban, azt kétlem.

Elég sok lovardában jártam már, és két egyforma stílust nem találtam (iskolalovagoltatás terén, de még magánedzőnél sem).

2012. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jópár éve jártam egy német lovardában, akkor nagyon tetszett, eleve az, hogy volt fedeles, az oktató figyelt a lovasokra, és magyarázott is. igaz hogy vonatban mentek, de az éllovast váltogatták. Ez nekem nagyon tetszett, most visszagondolva, azért nem voltak túl képzettek a lovak, vonatban mentek, western nyeregban oktatták az angol stílust, és sokan voltak.


De ez csak egy lovarda, és régen volt

2012. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi a válaszokat.
2012. nov. 21. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Én tavaly lovagoltam egyszer Németországban.


Nagyon szép, nagy lovarda volt,de nekem az oktatás nemnagyon tetszett. Igazábólnem is nagyon volt oktatás.


Volt egy fedeles lovarda(eleve nem tudom miért ott lovagoltunk, amikor tökszép idő volt, szóval lehetett volna kint is. )


A fedeles lovardábanegyszerre legalább 8-an voltunk és indenki arra ment, amerre akart, az oktató nem nagyon csinált semmit. Szóval elég fura volt...


De persze, gondolom nem minden lovarda ilyen Németországban.


17/L

2012. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tehát olyan mint nálunk.
2013. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ahova én járok, ott egyáltalán nem olyan.


(7. válaszoló voltam)

2013. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Illetve 6.
2013. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégis.Azt írod a lovasok szédelegtek a fedelesben,az oktató rájuk sem bagózott.Nálunk is egymást érik az ilyen lovardák.Erre értettem.
2013. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!