Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ütős jelmez-ötletek, amiben...

Ütős jelmez-ötletek, amiben lehet lovagolni?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, ami ugyebár nem szoknya, vagy lehet szoknya, csak akkor legyen nagyon hosszú, és sok, karakteres smink. És lehetőleg ne legyen olyan klasszikus, mint boszorkány, huszár, királylány/nő, király, mikulás stb. A vámpíron gondolkoztam, de nem akarok nagyon morbidot, mert ez az egész mikuláskor lesz. :D

Vagy, eszembe jutott még a "Bolond Kalapos" az Alice csodaországban-ból, de arra meg abszolút nincs ötletem, hogy hogyan és miket vegyek fel, pedig az vicces lenne.

A lovat is ki lehetne "dekorálni", persze csak szolidan, nehogy idegbajt kapjon szegényke. De mivel nem tudom én mi legyek, ezért őt sem tudom, hogy mit találjak ki rá. Amúgy fekete lóról van szó.

Tippeket előre is köszönöm!



2012. nov. 21. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
legyèl fej nélkuüli lovas, és sminkelj magadra, vagy húzz a fejdbe egy tököt! Bár mikulásra nekem sincs ilyan igazi nagy ötletem...A bolond kalapost, pedig elég nehéz lenne "leutánozni".
2012. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél ló.
2012. nov. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
érdekes, hogy pont a fejnélküli lovast említed... mert először én is erre gondoltam :D csak azt szerintem drótvázzal lehetne a legjobban megoldani, az meg nem túl szerencsés.. na nem baj. végül a kalapos mellett döntöttem :)
2012. nov. 25. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyél Zorró! Az szerintem nem olyan bonyolult és a ló is illik hozzá.
2012. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát, igen, az sem lenne rossz ötlet, de az tavaly is volt meg azelőtt is.. :/
2012. nov. 28. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!