Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megéri az árát?

Szerintetek megéri az árát?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 22. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Megérheti, viszont mindenképp ki kell próbálnod így tudodo meg igazán, hogy neked megéri-e.

Nagy menőkedvű és határozott lovast igényel, szóval könnyen loboghatsz utána. Amúgy reális az ár érte, szép kis ló.

2012. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ló, de nem sokat "bizonyított". Bárki mondhatja, hogy alkalmas díjugratásra, ki kellene próbálni is...Valamikor én is néztem egy gyönyörű tisztavérű magyar sportlovat, alkata tökéletes volt ugratásra, de nem tudodd/nem akart ugrani.
2012. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit vézna nem?Sovány,férne rá kb 60-70 kiló és 40ezer mínusz.Amúgy szép,magasan telivérezett kisbéri.Nem venném meg mert herélt,de gondolom kipróbálnád nyereg alatt is.
2012. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xFRUx válasza:
Szerintem megéri. Nagyon szép ló, bár tényleg egy kicsit sovány. Mindenképpen próbáld, ki, hogy tudsz-e vele bánni és,hogy milyen nyereg alatt.
2012. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat... mindenképpen ki fogom próbálni.
2012. nov. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!