Kezdőoldal » Állatok » Lovak » SOS! Versenyzők! Hogyan...

SOS! Versenyzők! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Indulok egy versenyen( elég nagy verseny).1. versenyem lesz. Nagyon izgulok. És attól félek,hogy ha izgulok elrontom. (volt már rá példa.) az edzőm azt mondta mondjam azt magamban ,hogy csak a ló,én és az akadály van a pályán. És csináljam úgy a dolgokat mint edzésen.(edzésen általában jól teljesítek).Csak annyira izgulok! Hogyan nyugtassam le magam?Légyszi megalázó válaszokat ne írjatok! Köszi!
2012. nov. 22. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad izgulni, meg idegeskedni, mert átragad lóra.

Pálya bejáráskor légy figyelmes, használd ki az időt rá, menj rajta végig többször is. Csak nyugalom, tényleg zárj ki mindent :)

2012. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. nov. 22. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem az vált be, hogy a versenyig az edzőmmel beszélgettem, sokszor vettük át a pályát, és végig versenyen szinte hallottam az utolsó mondatait, hogy mire figyeljek oda
2012. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az izgulást teljesen nem tudod "elhagyni" soha.:) Szerintem a legnagyobb versenyzők is izgulnak, de ez így természetes, az lenne furcsa, ha nem.
2012. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En ugy alltam hozza az egeszhez, hogy csak egy vagyok a sok indulo kozul, senkit nem erdekel ki.. xD
2012. nov. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!