Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mért ragaszkodnak ennyire az...

Mért ragaszkodnak ennyire az emberek a dechatlonos cuccokhoz?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam h ezt meg azt keresek, dechatlonos cuccok előnyben. Az addig ok, hogy olcsó, de ha már használtan keres, akkor mondjuk van 500 Ft különbség a dechatlonos, félivigbírja, és a márkás, jó ideig nadrág lesz még között...

Mért lett ekkora trend? Nekem is volt 1-2 de nem váltak igazán be, így eladtam őket.



2012. nov. 23. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a garancia és az elérhetőség... A Dechatlon jó garanciát ad és egy tök kezdő nem fog egyből beleugrani a használt cuccok seftelésébe. Plusz nem mindegy, hányszor lovagolsz: én hetente egyszer járok és kutya baja a Decathlonos cuccaimnak. Nem leszek versenylovas, még csak saját lovam se lesz a közeljövőben, amennyit kell, bír a cucc. Az áruház közel van, bemegyek, lekapom a polcról, felpróbálom és ha jó, megveszem. Egyszerűbb, mint energiát fektetnem a használt cuccok felkajtatásába.
2012. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam is, használt cuccokat keres, és azon belül dechatlonosat. Igen, egy növében levő, heti 1x lovaglónak tény h jó választás. Ha van a közelben bolt. A minőséggel már vitatkoznék XD
2012. nov. 23. 22:10
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Én meg azzal vitatkoznék, hogy vitatkozol a minőséggel.. az én decathlonos gatyám egy egész nyáron keresztül minden nap 5-6 órát (minimum) használva volt.. még most sincs baja csak kicsit kopott.. plusz a cipzár mellett varrni kellett.
2012. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz. Én is majdnem minden nap lovazom, van pár decathlonos cuccom, amelyek már vagy 3 évesek, de még mindig olyanok, mintha tegnap vettem volna őket. Volt pár Daslö, Horze stb. is, azok már rég megérettek a kidobásra, csomószor meg kellett már őket. A decathlonosok bezzeg olyanok, mint új korukban.
2012. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szóval mégis van baja :)

Mondom, volt nekem is, de nem szerettem, csúszott kicsit.

Rengeteg olyan lovas, aki elég régóta lovagol, gondolja úgy h tényleg nem minőség, nem direkt lovas márka, csak éppen ezt is gyártanak, mai szép és jó és hasznos, csak van jobb is.

2012. nov. 25. 16:53
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
És az téged mit zavar, hogy valaki Dechatlonos cuccot vesz, neki az tetszik? Te nem azt veszek és annyi.
2012. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*veszel
2012. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én Decathlon-os lovasgatyóm évekkel tovább bírta, mint a Daslös. Nem értem, min is vagy pontosan felháborodva, szerintem a Decathlonos cuccok megállják a helyüket a lovas világban, és a versenyt is felveszik a direkt lovas, háromszor drágább termékekkel. A lovam pl nem hajlandó megenni a Horze nagyboltban vett jutalomfalatot, a Decathlonost meg nyeli, mint kacsa a nokedlit. Továbbá, itt van a közelben, nem kell benne megfizetni pusztán a márkát, mert vehetsz te Tattinis cuccokat is százezrekért, ami tök ugyanez, csak ott figyeg rajta a divatlogó.
2012. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekem illetve közvetlen ismerőseimnek kifejezetten rossz tapasztalataik voltak vele. Volt olyan hogy normál használat mellett szétment a lovaglónaci 1 hónap alatt...De totálkárosra. Én egyszerűen nem szeretem, csúszós, nem érzem benne igazán jól magam. Száram mondjuk onnan van, hamar le is kopott a gumirozása, bár ez lehet h márkafüggetlen, de még most is azt használom.

Pont h nem vagyok oda a drága, márkás cuccokért, csak a megfelelő ár-érték arányt szeretem. Ha látok használtan 3000-ért minőségi lovas nacit, inkább azt veszem meg :)

Amik vannak nekem, azok általában használtak, de pl a Horkákat most nagyon szeretem. Horze nacim is jó ideje húzza, ill. az ELT is. És olcsóbban jutottam hozzájuk, mint egy dechatlonoshoz lehetne. Én tényleg megpróbáltam, nem jött be, ennyi. Az izzasztónak is egy év után elment a színe, és fele akkora lett benne a szivacs :(

2012. nov. 25. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!