Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Derékmeghúzás? Hogyan?

AM33 kérdése:

Derékmeghúzás? Hogyan?

Figyelt kérdés
Könnyű ügetésből kellene a lovamat felvenni lépésbe a derekam meghúzásával. Tudatosan soha nem sikerült még, csak időnként ösztönösen. Valaki el tudná egyszerűen magyarázni? Tudom, sok-sok gyakorlás kell hozzá, mégis a szavak is segíthetnek, köszi!

#könnyű ügetés #lépés #derékmeghúzás
2012. nov. 24. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Egyik könyvben olvastam, de szerintem nagyon személeletes.

rakj csípőmagasságban egy asztlra könyveket, úgy h lelógjanak az asztalról, majd a sípőd segítségével told őket beljebb.


Remélem kb érthető voltam.

2012. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Könnyű ügetésből először le kell ülnöd és jól ráterhelsz az ülőcsontjaidra.
2012. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a volt edzőm mondogatta mindig "mintha egy fiókot tolnál be a csípőddel."

Próbáld úgy h leülsz tanügetésben és hátra dőlsz a nyeregben,kihúzód a hátad, megfeszíted a hátizmaidat, egy pillanatra abba hagyod a csípőd "lengő" mozgását. Én nekem így sikerült megtanulnom.:)

Ez érdemes nagyon jól és pontosan megtanulnod, mert nem csak a megállításnál kell alkalmazni, hanem a félfelvételeknél is fontos szerepe van .:)

2012. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Gyakorolom, tudatosan figyelek, mikor mit csinálok, itthon pedig gyakorolhatom könyvekkel és fiókkal! :-)
2012. nov. 25. 09:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!