Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyit kell naponta foglalkoz...

Mennyit kell naponta foglalkozni 1 lóval?

Figyelt kérdés
etetés lovagláson kivűl 2-3 óra elég nem egyfolytában hanem h kimegyek hozzá mer csomot kell tanulonm és h neme lesz magányos?

2012. nov. 24. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lovat egyedül nem tartunk, társaságban meg ő nem lesz magányos. Az, hogy mennyit foglalkozol vele tőled függ, de értelemszerűen minél többet foglalkozol vele, annál jobb eredményeket fog ő is elérni.
2012. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de egyedül van csak csirkéink klutyáink vannak akkor az baj? és naponta kb mennyit kell foglalkozni vele h tisztességesen le legyen lovagfolva?egy ora elég? am egy csomó ismerősünk egyedül tartja a lovát és ő nekik se volt bajuk,mert foglalkoznak vele nai min 2-3 órát
2012. nov. 24. 14:59
 3/14 anonim ***** válasza:

az én lovam bekattant egyedül szegényke

mondjuk az én lovamnak nem elég 1 óra lovaglás...hanem minimum 2 kell neki

2012. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1-1,5 óra elegendő. A lónak igazi társ egy ló,a csirke,kutya nem olyan mintha egy másik ló lenne mellette .
2012. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 x) ***** válasza:
Erre valószínűleg azelőtt kellett volna gondolni hogy megvettétek a lovat. A többit előttem leírták.
2012. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálam:

Reggel etetés + ápolás (suli előtt) kb. 1óra

1körül haza érek..2re ottvagyok nála kb. 5-ig vele foglalkozok (lovaglás, fogatozás, szimplán sétálni megyünk kézen vagy csak beszélgetünk..:D)

kiganézok, bealmozok, adok neki sook szénát hogy reggelig kibírja szóval még 6-7ig társalgunk és tényleg..ha nem beszélek hozzá oda jön és neki áll böködni az orrával..xd.. ő is egyedül van, de a mi karámunk mellett van a szomszédunké és az ő lovával kommunikál.:D

+hétvégém sincs mert lovazok.. át kellett volna gondolni mielőtt megveszitek..

amúgy naponta minimum 4-5órát rá kell szánni..

2012. nov. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nemaz én suli után vele vagyok kb 3-4 orát reggel sajna nemtudok mert 7 45re suliba kell menni és a pacdi 5km tre van tőlünk tehát anyuék reggeliztetik csak azért kérdeztem h ha nincs társa elég e neki 2-3 v 4 ora vagy hát mert társat nem kaphat abba belebolondul v esetleg belepusztulhat?
2012. nov. 25. 14:43
 8/14 A kérdező kommentje:
de nekem nembajh ő van nem teher.. csak h nem e magányos monjuk 8-tol 3 ig?akk érek haza
2012. nov. 25. 14:44
 9/14 anonim válasza:
A legtöbb ló unatkozna ilyen esetben. És sokszor ilyenkor jön elő a karórágás, levegőnyelés. Jó lenne mellé egy társ, ha nem is feltétlen ló, legalább egy kecske/ szamár.
2012. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát de nemtudom h az elég neki társank e v nem egy keske?
2012. nov. 25. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!