Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megbetegettem. Lovagolhatok?...

Megbetegettem. Lovagolhatok? (lányok)

Figyelt kérdés
Szóval, ma reggel jött meg először. Azt hallottam hogy ilyenkor nem lehet lovagolni, de ma délután megyek lovagolni. Szóval mehetek lovagolni?:) Nem fáj semmim, illetve a hasam, de csak akkor érzem ha rákoncentrálok. Ès ezeket a tornákat, nyújtásokat valaki belinkelné, hátha lesz rosszabb is...
2012. nov. 25. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem "betegettél" meg, a menstruáció nem betegség!
2012. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek az első válaszolóval...


Egyébként ha most jött meg először, én a mai lovaglást kihagynám, mert nem lehet még tudni, hogy mennyire lesz erős a vérzés. Aztán véletlenül átázol és nagyon kellemetlenül fogod magad érezni.

Utána ha már kitapasztalod, és valamennyire be is áll, viszont minden további nélkül lovagolhatsz. :)

2012. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha max 2 órát vesz igénybe az egész foglalkozás, akkor szerintem elmehetsz, de jól készülj fel! Előbb utóbb ki fog derülni, mennyire visel meg ez az egész, és akkor már el tudod dönteni. Engem például sosem zavar, 3 nap alatt túl vagyok az egészen, nem is szoktam görcsölni. De vannak olyanok, akik gyakran meg se tudnak mozdulni, vagy iskolába menni úgy görcsölnek.

Az én taktikám az szokott lenni, hogy nem foglalkozom vele(persze odafigyelek, hogy mikor kell wc-re mennem, stb.) és így nem is zavar. Előbb utóbb ki fogod tapasztalni, de addig légy türelmes, és ez tényleg nem betegség, szóval ne úgy fogd fel.

2012. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még egy lovaglást sem hagytam ki miatta.
2012. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajos mostanában eléggé fájós, de ha úgy érzem hogy annyira nem fáj, tudok a lóra figyelni, akkor megyek. Tegyél kicsit vastagabb betétet, és menj nyugodtan :)
2012. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért gondolják sokan, hogy a menzesz betegség??? Pfff....

Lovaglás előtt közvetlenül rakj be egy tiszta betétet, és nem lesz semmi gond.

2012. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dicsak Jenő válasza:
Menj el szarni.
2012. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!