Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A fríz lovak kinézete csak...

A fríz lovak kinézete csak számomra ijesztő?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit megbántani, tudom, hogy nagyon sokak szerint gyönyörű ez a fajta ló :), de számomra akkor is tök ijesztő a kinézetük.

Akiknek tetszik, mi tetszik rajta? Vagy ez hülye kérdés, mert vagy bejön valakinek vagy nem?


2012. nov. 26. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
annyira nem különböznek más lovaktól.. nem tudom mit tartasz bennük ijesztőnek?
2012. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem nagyon szépek...Ízlések és pofonok!
2012. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem a kedvenceim, de ha látom egyet, azért jól megnézem, nem tartom őket ijesztőnek.
2012. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ijesztőnek pnot annyira ijesztő, mint bármely más ló. Viszont szerintem is gyönyörű. Nekem igazi mesebeli lónak tűnik, az erős teste, általában hosszúra hagyott sörénye és farka, az egész megjelenése a szabadságot és erőt jelenti számomra. Míg mondjuk a klasszikus versenylovak a túlfinomult testükkel, érzékenységükkel szépek, de már nagyon "be vannak törve" az én ízlésemnek.
2012. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik már gondolkodtam rajta hogy apukámat meglepem eggyel!

Ugyan olyan ló mint a többi kicsit érzékenyek és talán a bokaszőrükkel van egy kis gond...szép hullámos hosszú sörénye és farka van nagyon kedves és ragaszkadó ló.Szerintem legalább egy órát elkéne egy frízzel töltened és meglátnád milyen aranyosak szerintem megszeretnéd őket!A mozgásuk meg persze olyan mint a hintalóé egyszer vágtass egy fríz hátán és meglátod micsuda kényelmes!

2012. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem ilyesztőek szerintem csak olyan.. (nekem) csúnyák.. ültem frizen meg hajtottam is.. jófejek.. de elég volt egy óra velük nem az én stílusom..
2012. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pont a bokaszűrük miatt olyan bizarrok nekem. :)))

Bár tény, hogy élőben még nem volt szerencsém egy frízhez sem. :)


Köszi a válaszokat!

2012. nov. 26. 18:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem szemely szerint a edvenceim :) egy friz csodorom van es nagyon szeretem.dijlovaglo versenyekre jarunk meg kezdo szinten
2012. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Criollo válasza:

Nekem azért nem tetszik, mert számomra nagyon "mesterkélt" kinézete van. Nem tűnik természetközelinek, nem tudom elképzelni, hogy felüljek rá és "csapassak" a legnagyobb erdei gazban. Jobban szeretem az inas, nyúlánk lovakat, mint pl az arabok, de abból se a telivért, hanem a shagyakat. Ízlések és pofonok:)

De tény, ha hozzámvágnának egy frízt, eladnám és vennék rajta más lovat:))

2012. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ők a legszebbek a lovak közül.

Tekintélyesek, büszkék, és erősek.

Nekem egy fríz egyenlő az álomlóval.

Nem értem miért félsz tőlük. Talán a robosztus termetük és tiszta fekete szőrük miatt.

2012. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!