Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy lóhoz azt mondják társaság...

Egy lóhoz azt mondják társaság kell egy shetlandi v falabella v egyéb pici póni jó?

Figyelt kérdés

iylen pinto méretű ló és azt mondják h minden lónak kell társaság és hát egy kicsi ló jobb lenne mellé mint 2 nagy

szóval ha 2 kanca azok megférnek egymás mellett? és nembaj h ekkora a méretkülönbség?



#ló #ló társa
2012. nov. 30. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Falabellát nem igen találsz M.O.-n így marad a sheti, az teljesen jó nagy ló mellé. Nincs probléma a méretkülönbséggel.
2012. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Falabella tényleg nincs nálunk (főleg nem megfizethető árban). A shetlandi vagy egy welsh póni jó választás társnak, de én ajánlom a haflingi vagy hucul méretű kislovakat is, mert egészségesek, a kevesebb kajával is kövérek maradnak és még lovagolni is lehet őket. Ismerek egy hucult és a gazdája szerint még a beszívott levegőtől is képes elhízni xD
2012. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm..és 2 kanca megfér egymás mellett ha nagykoruktól vaanak együtt?
2012. nov. 30. 19:04
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Az nem igaz, hogy M.o-on nincs falabella... ismerősömék nem gazdagoz, sima hétköznapi emberek, mégis vagy 5 falabbelájuk van szinte mindig lesznek tavasszal csikóik, és kb. 70ezerért adják el őket...

Egyébként én azt olvastam, hogy még egy kecske/birka is jó ló mellé :)

2012. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

előző, ismerősödnel falabella félvére van, nem tisztavérű, a másik fele meg shetlandi, ezért is 70 ezer, így "nem ér semmit". Egy tisztavérű 300 körül van és tényelegsen ritka az egész világon.


Ha nem zavar az ordítás, akkor vehetsz hozzá szamarat is, azok is olcsók.

Két kanca megfér, vagy kanca herélt, a lényeg, hogy kanca csődör kombó ne legyen nyilvánvaló okokból.

2012. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes, de a kecskét nem ajánlom.... A lovam előző tulajánál kecskével volt tartva, és egy idő után a kecske annyira megbolondult, hogy nem engedte ki a lovat a karámból meg ilyeneket csinált :D
2012. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:) egy kis falabellát nemtapos össze egy nagy lo? egyenrangu havernak tekinti? :D
2012. dec. 3. 16:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább vennék egy nagyobb méretű pónit, őket még használni is lehet.
2012. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen,de az több kaja meg nemkell sorolnom menni plusz költség..és nem engedik
2012. dec. 5. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!