Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 13éves vagyok,165cm milyen...

13éves vagyok,165cm milyen lovat ajánlatok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 21:34
 1/5 anonim válasza:
68%
Hinta lovat
2012. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen mindegy, ha kézben tudod tartani. Olyat válassz, ami kezelhető, nem túl fiatal de nem is egy vén csont. a magasság szerintem tök mindegy. Én 163 vagyok 20 évesen és ültem már mindenféle méretű lovon (na jó, shire-n még nem, de kipróbálnám :D) Nem tudom, mennyire vagy tapasztalt, de szerintem kérdezz meg valaki olyat, aki ismeri a lovaglási stílusod, tapasztalatod, erősségeid, hibáid, és segít. Például a lovasokatatód (feltételezem, van, és nem autodidakta módon szeretnél egy vadiúj lovon megtanulni mert az fail) :D Remélem megtalálod a Lovad.
2012. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!:)


Hát....én magamból kiindulva haflingit ajánlanék :) Aranyos kis lovacskák :) De szerintem inkább kérj tanácsot a lovasoktatódtól v. valaki lovastól :)

2012. dec. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 14 vagyok és szintén 165 cm :) és eddig lovagoltam nóniuszon,kisbéri-félvéren és most egy frízt szoktam lovagolni szóval szerintem ha tudod "kezelni,, a lovat akkor tök mindegy :D
2012. dec. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia :) én is 13 vagyok és ugyanilyen magas.:D nekem lipicai volt, őt nagyon szerettem, de lovagoltam már mindenfélén. pl: kisbéri, magyar sportló, nóniusz. Ez teljesen mindegy, a te lovaglási szintedtől,fizikai állapotodtól függ.
2012. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!