Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tarthatom fa szekrenyben a...

Tarthatom fa szekrenyben a nyerget? Vagy inkabb muanyagban?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egy szekrenyt amibe tarthatom majd a nyergemet,kantart,alatetet meg minden lovas cuccomat.az lenne a kerdes h ha vennek egyet muanyagbol abba rakhatom a kantart es a nyerget nem fognak bepeneszedni?vagy fabol legyen inkabb?amig a lovardaban vagyok heti min 5-szor amibol 2 egesz nap nyitva lenne a szekreny es szellozne?
2012. dec. 9. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hallod, mi is pont ebbe fogtunk bele. Nem tudtuk, hogy mi legyen, hogy ne penészedjen de szellőzzön. Apa előállt egy jó megoldással, azóta olyan a szekrényem. :)) Rács szekrény. Hogy milyen tágak legyenek a rácsok azt te választod, mert van ritkább és sűrűbb rácsozású rácslapok. Annyi volt, hogy ráhegesztettük, egy már korábban összehegesztett vaskeretre, és hegesztettünk rá ugyan ilyen rácsos polcokat. Befújtuk fényes feketére és volálá kész a szekrény. Ketté van választva. Az egyik a nyeregnek a helye a másik meg a egyéb cuccoknak. Könnyű rá akasztgatni bármit is, és olyan erős, hogy kényelmesen elbírja a nyerget. És úgy ebbe nem penészedik be. A másik, hogy kívülre körbe egyszerűen felerősítettünk egy függönykarnist és két oldalról függönyt raktunk, így most el tudom húzni ha semmi nem nedves már bent és így azért zártabb. De amúgy csak az oldalát és a hátulját szoktam behúzni. Elől mindig meghagyom. És áhhww...álomszekrény. Bárkinek megmutatom ilyet akar. Úgy kb. 30.000 Ft-ből kijöttünk.
2012. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fa jobb, mert a műanyag nem szellőzik. Én egy időben fa szekrényben tartottam a cuccaimat, bevált, tudom ajánlani. Műanyag szekrényem nekem sosem volt, pár ismerősömnek igen, ők mindig szellőztették, és nedvesen nem érdemes beletenni cuccokat.
2012. dec. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!