Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet hogy lehessen lovam?

Figyelt kérdés

Egy városba nagy kertes házban élünk.Szüleim azt mondták , 4 év múlva kapok egy lovat.De tudom, hogy nem lesz akkor se.A kutyát is 5 év alatt harcoltuk ki.Saját pénzemből gondoznám és venném meg a lovat...

Minden nap 3-4 szer kivinném az utcára lovagolni.Hogyan győzzem meg szüleimet hogy nem kell 4 évet várni?


2012. dec. 9. 18:29
1 2
 1/16 anonim válasza:
87%

Hány éves vagy? (nem b*sz**tásként)

de nemhiszem hogy egy embernek aki városba lakik kéne ló...

akkor is ha csak egy kisváros, egy ló drága, cuccokat , kaját kell neki venni, és kell neki külön istálló...

Megbocsáss de megértem a szüleidet

2012. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Hány éves vagy? Városban, kertes házban ,nagyon sokba kerül a lótartás. Nem tudod megtermelni neki a takarmányt hanem folyamatosan venned kell, ha van annyi pénzed ami elég a lóra, fenntartására addig amíg el nem tudsz költözni egy tanyára/ kereső ember nem leszel akkor oké, semmi akadálya. Viszont ha nagyon fiatal vagy , vagy nincs meg a pénz rá ami rengeteg ,és rászorulnál a szüleid kisegítésére akkor várjál vele szerintem. Ha megvan a pénz mindenre és fizikailag is úgy érzed eltudod látni és időd is van akkor vagy szimplán elmész és megveszed vagy addig győzködöd még meg nem engedik. Csak gondolom istálló/box nincs szóval az elmész magad megveszed verzió kilőve. Akkor a győzködés, könyörgés marad, egyszer csak ráunnak és engednek, minden nap hozd fel a témát.
2012. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Meglenne a helye is.Van rá elég pénzem.Ha az 1 lovam meg lesz később veszek még egyet hogy ne legyen egyedül.Addig is ki fog jönni a kutyámmal.
2012. dec. 9. 18:50
 4/16 A kérdező kommentje:
Elmehetnék venni, de ahol én lakok ott éppen , van elég ló , de hát nincs eladó.Ha van is az tanyán a város másik végén.
2012. dec. 9. 18:53
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Mennyi pénzed van? Több százezer? Hogy megvedd és tartsd?

Ne felejtsd el, hogy egy ló nem kutya. Nem elég neki, hogy kiviszed lovagolni az utcára. Meg mi az, hogy az utcára? Ne betonon a kocsik között közlekedj vele. Kell neki legelő, nem kert, hanem egy ló viszonylag nagy helyet igényel.

És iskola mellett, pl télen hogy viszed négyszer lovagolni egy nap?

Gondold még át ezt.

Amúgy tényleg hány éves vagy?

2012. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
***** hogy lehet valaki ennyire.... öö... Visszamaradott? -_- Sajnálnám azt a szerencsétlen állatot T-T
2012. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
UTCÁN? LOVAGOLNI? Ooooooooooooooooooooookay....... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

UTCÁN? LOVAGOLNI? Oooooooooooookay...................

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2012. dec. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Városban nem lehet lovat tartani van rá törvény.Lovat tartani csak lovardában lehet.

Vagy engedéjel de nehéz megszerezni

2012. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Na ezt az engedély kérdést feszegetném...nekem is van lovam lassan 10 éve,de senki kért semmilyen "engedélyt".

Soha nem tudtam megérteni,miért nem tudják felfogni a faitalok,hogy az éremnek 2 oldala van.Te ne csak azért vegyél lovat,hogy Neked jó legyen.Mivel érdekes dolgokat írsz arról hogy a lovat hol lovagolnád,állítom annak a lónak egyáltalán nem lenne jó...tehát már ennél a résznél elnyomva az érem másik oldala.A lónak akkor jó,ha van minimum 1ha legelője és egy ló-társa.A ló társas lény,ménesben élnek.De Te már elintéznéd annyival,hogy beba..nád a kutyát mellé.

2013. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!