Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti nektek milyen volt?

Ti nektek milyen volt?

Figyelt kérdés
Augusztusban megkaptam a lovamat előtte póniaim voltak elég kól kijövök a lóval de küzdök hogy meg legyen a rang ,szóval ma kimentem a hóba lovagolni életemben először lovagoltam hóbam szuper volt. A lovam elejében ideges volt de aztán annyira tetszet neki hogy mindig a legnagyobb hóba ment ( tanyán élek és szabadban lovagolok) és én is magabiztos lettem mert elsőnek egy kicsit tartotam tőle. A ti lovatok hogy reagált az első havas lovaglásra??

2012. dec. 9. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lovam (20 éves) imádja a víz minden formáját. Nyáron bemászik a karám vizesvályújába és a lábával locsál, fürdetéskor pedig direkt a slag alá áll (ha arrébb viszem, megy utána xD). Most télen pedig mint egy csikó úgy ugrál a hóban és rázza a fejét - lovas nélkül meg ágaskodik és bakol is, pedig már elmúlt 20 éves is. Vagyis röviden nagyon élvezi :D
2012. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém elkezdi túrni, és nyalogatni! :)
2012. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat bárki irhat!
2012. dec. 14. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:
az egyik lovam belemászott "nyakig" :D meg nyalogatta meg beledugta az orrát majdnem a szeméig :$ xD(vele nem szoktam terepezni)A másikkal tegnap kimentem terepre sétálgatni a hóban már kezd olvadni és van ahol nincs :/ de ahol volt hó elkezdett ugrálni szaglászni a havat meg nyalogatni :D meg emelte e lábát csak úgy küzdött "az életben maradásért" :D de nagyon élveztük a havat mind a ketten mivel én is kaptam belőle xd:$
2012. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!