Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi legyen a neve a lovamnak?

Mi legyen a neve a lovamnak?

Figyelt kérdés
Lesz nem sokára egy lovam , és nem tudom mi legyen a neve.Egy világos barna lovat veszek majd , amelyiknek a fején egy csillag van.Én a Kiscsillag -ra gondoltam.Szerintetek mi legyen majd a neve?
2012. dec. 9. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Üstökös.
2012. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
fiú akkor jupiter ha lány akkor vénusz ha mindenképp a CSILLAGhoz szeretnéd kapcsolni a nevét.
2012. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azok közé a szerencsések közé tartozok,akiknek a gyerekkori álma teljesült.Volt egy kedvenc képen,amin nagyon szép sárga kanca van lefotózva.Rémesen hasonló pacim van idestova 9 éve.Nem úgy "találtam"hogy kerestem,szerelem volt első látásra és erre a felfedezésre akkor döbbentem,mikor a rég elfelejtett képem a kezembe akadt.Érdekes dolgok ezek.

Szóval ne a színhez és a jegyekhez ragaszkodj,a kisugárzás fogjon meg.Csak tanács ha elfogadod.Egy jó névválasztáshoz látni kell a paci viselkedését....és herélt,kanca lesz,esetleg mén?Póni,vagy nem?..És barna ló nincs....pej,szürke,deres,sárga,fekete,stb..

2012. dec. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kanca lesz.
2012. dec. 10. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
amikor veszel egy lovat, annak már lesz neve. esetleg érdemes megvárni, mert lehet, hogy nincs is rossz neve. és akkor minek neveznéd át? amúgy is van az a babona, hogy átnevezni a lovat szerencsétlenséggel jár.
2012. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző válaszolóval.Ahova járok ott a lovarda vezető mesélte h 5 lova is úgy hunyt el félév alatt! Hogy mindegyiket ők nevezték el meg a lovasok... És ő nem az a babonás fajta!Mindegyik vagy el kólikázott vagy komoly tüdő betegsége volt...ez nem a kérdéshez tartozik de hogyha kapsz hozzá(lóhoz) kőtőféket addig ne cseréld le amíg használhatatlan nem lesz ugyanis szerencsét hoz!!
2012. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz a lovardáshoz sem vinném a lovam, ahol így hullanak a lovak. Egy dolog a babona (én is lekopogok dolgokat), de nagyfokú ostobaságra vallana ennek nagyobb jelentőséget tulajdonítani.
2012. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most nem azért h beléd kössek de arról nem a lovarda tehet h egy ló súlyos tüdő betegséggel születik.
2012. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!