Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagoltatok már bekötött...

AM33 kérdése:

Lovagoltatok már bekötött szemmel? Érzések? Élmények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

#élmény #érzés #lovaglás bekötött szemmel
2012. dec. 12. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Csukott szemmel már igen. Nem muszály bekötni, ha nem nyitod ki.

Nekem nagyon jó volt, éreztem a ló minden lépését, mozdulatát, érdekes élmény :)

2012. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
nagyon jó volt sokkal jobban figyelsz a lóra és érzed a mozdulatait :)
2012. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
igen, igaz nem volt bekötve, csak becsukva. :) nagyon jó érzés, tényleg a ló minden egyes mozdulatát érzed. :)
2012. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Ezt próbáld ki versenyen a melegítőpályán ahol egymás nyakában van 10-20 ló. :D Egyébiránt ez maximum csak akkor kevésbé veszélyes ha valaki közben fogja a lovat,de egyéb esetben f@szság,mert még a legnyugodtabb ló is csinálhat nem várt dolgokat és ha pont be van kötve a szemed ,akkor konkrétan belesz@rsz a saját tányérodba mert nem fogod tudni tökéletesen lereagálni a helyzetet ,nehogy isten még össze is töröd magad.
2012. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem, de volt már olyan, mikor a szememet műtötték, hogy szinte bekötött szemmel kellett lóra ülnöm
2012. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pár mondatban elmesélem, miért tettem fel a kérdést. Nekem nem kell a szememet sem bekötni, sem becsukni, születésem óta vak vagyok, mégis felemelő érzés a lovaglás! Amikor érezhetem a ló minden egyes mozdulatát, figyelhetem őt, ráhangolódhatok a mozgására, igazi testközeliség érzését átélhetem vele, fantasztikus dolog. Az oktatóm mindig mellettem van, vagy futószáron vagyok, vagy navigálással irányítgathatom egy kicsit a lovat. Nem vállalkozhatok nagy dolgokra a lovaglást illetően, de a lovaglás élvezete megmarad! Szeretnék lovas barátokkal kapcsolatba lépni, tehát ha valaki ezek után privizne velem, örülnék neki nagyon! :-)
2012. dec. 13. 09:09
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
akkor hogy vagy fent itt, ha vak vagy?
2012. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ja,nem kötekedés de vakon hogyan írsz ide (?)
2012. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vannak direkt brie (bocs ha rosszul írom) billentyűzetek, meg olyan programok, hogy felolvassa a gép a szöveget. Nézzétek meg a láthatatlan kiállítást, hasznos :P

Én futószáron szoktam kérni lovasoktól, hogy csikják be a szemüket, néha, pályán én is szoktam. Érdekes érzés, kizárni egy érzékszervet, a mozgásra így jobban tudok figyelni

2012. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszadónak van igaza. Egy beszélő képernyőolvasó program segítségével tudok kommunikálni, írni, s elolvasni, amit írtok! Egyébként már az is sokat jelent, ha átölelhetem lovam nyakát, főleg így télen simogathatom puha, bársonyos bőrét! Együtt mozogni is remek, a kis dolgoknak is lehet örülni!
2012. dec. 14. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!