Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyeregalátét?

Nyeregalátét?

Figyelt kérdés
Nyeregalátétet kék színben ,paks közelében?
2012. dec. 15. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van a közelben decathlon, ott biztosan találsz :)
2012. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
esetleg vaterán nézelődj. [link]
2012. dec. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én igazából boltra gondoltam,új alátétre mert a egyes lovaknak lehetnek betegségük és továbbszállítanám az enyémre . :/
2012. dec. 15. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Googlebe beírod, hogy paks lovasbolt. Vagy ha ismersz magadtól, menj be és kérdezd meg őket. A kék elég alap, biztos van.
2012. dec. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom Pakson nincs lovasbolt, Csámpán mintha lenne egy, de az inkább westernes, meg főleg rendelni lehet.

Én az eddigi alátéteimet mind használtan vettem, alaposan kimostam lóra rakás előtt, és semmi baja nem lett a paccnak. Sajnos kékem nincs most eladó, pedig Paksra simán el tudnám juttatni :)

2012. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a lovasboltoknak van webshopjuk is. megrendeled és kész. persze postaköltség van, de lovasboltos városba elutazni se olcsó.


nagylovas, klp, imaginelovas, stb.

2012. dec. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!