Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy gyógyszertárban kapható...

Egy gyógyszertárban kapható terhességi tesztel meg lehet állapítani, hogy egy ló vemhes e?

Figyelt kérdés
Létszíves ne hurrogjatok le...CSak annyit kérek, hogy LEHET vagy NEM LEHET

2012. dec. 18. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
nem lehet! :)
2012. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tudtommal a HCG rövidítés első betűje a "humán" szót jelöli, ezért nem valószínű :)
2012. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Ez nemnormáliiiis >_< :"D
2012. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Csak ultrahanggal lehet megállapítani.
2012. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
minden emlősnél ugyan azok a hormonok szabadulnak fel így nem lehetetlen.Ezen már én is sokat gondolkodtam,ha tudsz olyan kancáról ami vemhes próbáld ki..... :)
2012. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem lehet, mert oké h emlős, emlős, de nem egyezik meg a vemhesség a két fajnál teljesen.

UH, az mondjuk nem olcsó mulatság, de az egészséges magzat megállapítása miatt amúgy is fontos.

2012. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem lehet
2012. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :) Igen van vemhes ló a közelembe, volt már ultrahangozva de akkor még nagyon kicsi volt és biztos szeretnék lenni abba hogy vemhes! :) Tudom hogy nem vagyok normális! :P
2012. dec. 19. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!