Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lóbalzsamot (patikai pl)...

A lóbalzsamot (patikai pl) lehet használni lovakra és ha igen milyen esetekben?

Figyelt kérdés
Idős sportlovaknak jó lenne kenni kicsit a lábát? Nem lábproblémás, de eléggé sokszor volt használva a ló, és ezért szeretném neki kenni néha-néha, eléggé vastag a lába pedig félvér, nem kéne ilyen vastagnak lenni, de szoktuk néha hideg vízzel is önteni (most már gyakrabban lesz ez is). És ha jó lenne akkor munka után kenhetem ha lemostam? Vagy ne mossam le csak kenjem be?
2012. dec. 20. 16:21
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Szerintem lehet kenni lovakra is mert nem hiszem hogy karos lenne.

2012. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
eredetileg nekik lett kifejlesztve, de aztán rájöttek, hogy nem csak nekik tesz jót.
2012. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszint nem csodaszer, szóval a rendes lábápolást, bemelegítést, lesétáltatást stb nem helyettesíti, megjegyzem, ha előbbiek megvannak, akkor meg nem is kell kenegetni egy egészséges lábat.
2012. dec. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vastag alatt beszűrődöttet értesz?

egyébként lovak lábának a hűtésére tökéletes :)

2012. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, csak mivel ők sokkal szőrösebbek, mint mi emberek, be kell fáslizni, hogy felszívodjon, ha vastagon kented. Az egyik ismerősöm a lóbalzsamból él meg, ő mondta. Eredetileg a lovagra fejlesztették ki, aztán rájöttek, hogy embereknek is használ.
2012. dec. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!