Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok jó Lovas filmeket?

Tudtok jó Lovas filmeket?

Figyelt kérdés

Én most láttam a Ruffient!

Naggyon szomorú a vége:(((((


2012. dec. 20. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont a Ruffient akartam írni..de ott van még a Fekete szépség, a Flicka(ha jól emlékszem,az is lovas), a Monocerus(anno PonyClubosként kaptam)..most perpill ennyi jut eszbe...ha ismeretterjesztőt szeretnél,akkor a National Geographic-nak van egy Lovak című filmje
2012. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ott van még A suttogó is,illetve van egy "A paripa" cìmű film is(utóbbit nem láttam,szóval csak a címe alapján mondom)
2012. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szokásos csokor: Vágta, Secretariat, Flicka 2 (bár ehhez nincs magyar felirat), Zafír, Gyerek a nyeregben, akkor ugye Szilaj és ugyan nem teljesen ló, de az Utolsó Egyszarvú + a többi már említett film.
2012. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lovasok.hu-n van egy elég jó lista lovas filmekből, szerintem az összeset összeszedték :)
2012. dec. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem a kedvenceim a Hercegnő és a póni, és a Hadak útján. Amúgy ha beírod a google-ba, hogy online filmek,akkor nagyon sokat találhatsz.
2012. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A suttogó, Phar Lep, Vágta (Seabiscuit), A tűz óceánja
2012. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ezüst Brumby is lovas
2012. dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kemény lecke (talán....)
2018. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!