Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglás Tolna megyében, vagy...

Lovaglás Tolna megyében, vagy a közelében?

Figyelt kérdés
Majdnem teljesen kezdő vagyok,szeretnék díjugratni tanulni. Csak azt nem tudom,hol. Tudtok adni tippeket?(esetleg àrakat?) köszi

2012. dec. 22. 11:51
 1/9 anonim válasza:
szia! én öcsénybe járok lovagolni.
2012. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tolna megyében pontosan hol?:D Mert az se mindegy mennyit kell menned.
2012. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A leginkább Paks körzetéből,vagy Szekszárd,Tamási...de ha egyszer már rábeszélem az ősöket,akkor már majdnem mindegy-bár,jó lenne,ha nem a megye harmadik végében lenne a fenti településekhez képest....
2012. dec. 25. 12:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Pakson, emlékeim szerint van a pálma, de ott egyáltalán nem oktatnak, és a lovakra se vigyáznak túlzottan

Illetve nem messze, cseresznyésben van a puszta lovasudvar, ez drágább, valamennyire oktatnak is, deb kicsit érdekes stílusban. Ez nem azt jelenti h bunkón, csak valaki nem igazán bírja elviselni XD

másól sajnos a közelben nem tudok :(


Ja, ha díjugratni akarsz, akkor Pálma kizárt, ott western-nyergeznek.

2012. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Pálfa, Cece, Tamási...

Mindegyik helyen jártam már, ezek közül járok is 1 helyre. Pálfán 130 ló van, Korona ménes. Nagyon jó lovasok származnak onnan, legyen az díjlovaglás, díjugratás vagy még military is.. Én őket tudom javasolni :)

2012. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A pálmát és a puszta lovasudvart ismerem,voltam már mind a két helyen,előbbiről meg is van a vèleményem...Utolsó,Te hova jársz? Pálfairól tudnál nekem egy kicsit részletesebben írni? Oktatnak is? Milyen àron?
2013. jan. 2. 16:28
 7/9 anonim válasza:
Szekszárd közelében egy falubad szerdersben : Szedresi Lovasudvarház [link]
2013. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
pálfán nekem is le tudnátok irni? :D
2013. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mórágyi lovarda. :)
2013. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!