Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerinted melyik az a legjobb...

Szerinted melyik az a legjobb lovas webshop ahol használható és viszonylag olcsó termékeket kapok? (lónak)

Figyelt kérdés

Tudom.. érdemesebb használtan jó minőségűt.. de egyenlőre csak tájékozódom.. és nagyjából annyiba kerül egy gyengébb minőségű új felszerelés mint egy használt, de megbecsült állapotban lévő Stübben.. =)

Szóval oltást/ oktatást nem kérek.. ;)



2012. dec. 23. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a lovasok.hu-n. Elég sok boltból gyűjtik össze a cuccokat és nagyon jól ki is tudod szűrni, amire keresel.
2012. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ilyen nincs. Ha összehasonlítod a helyi boltok és a webshopok árait, akkor kiderül,hogy kb egy szinten mozog, de a boltok számos előnnyel bírnak, szóval webshopból lovas cuccot nem igazán éri meg venni (legalábbis manapság, pár éve még megérte, de az a múlt). Ebay-en vagy ilyen oldalakon lehet esetleg jó boltokat kötni.
2012. dec. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért marad a webshop mert 120km-re van tűlünk leg közelebb lovasbolt.. :S
2012. dec. 24. 18:30
 4/10 anonim válasza:
Figyelj szerintem érdeklödj előbb az oldalról ne kezdj el röktön nekiugrani!(ilyet csak a hüléyk csinálnak) halgasd meg a tanácsom érdeklödj aztán ugorj neki!!!Már volt több emberrel is hogy röktön vásárolt webshoppon!!És sokan meg is bánták!!! igy volt az unokatesóm is!!Elöb érdeklödj NE ugorj neki!
2012. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Miről beszélsz kedves negyedik? o.O

Mert én baromira nem értem.. pedig jó a szövegértésem.. xĐ

2012. dec. 26. 18:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagylovasból szoktam rendelni, elég korrekt áraik vannak és készségesek a vevőszolin is, ha kérdésed vagy problémád van. Nem utólsó sorban gyorsak, egyik nap délelőtt leadom a rendelést, másnap itt a cucc, szóval nekem abszolút jó tapasztalatom van velük.

Bizonyos termékekben (lótakaró, kötőfék, lovaglónadrág ilyesmi) a saját márkájuk ( Domingo) jó is és olcsó is.

2012. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Csak annyit montam kedves kérdező hogy ne ugorj neki a webes vásárláshoz ennyi :)
2012. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nagylovassal szemeztem én is.. nem tűnnek rossznak a dolgaik és az árak se olyanok mint a horzeban.. :DD

2012. dec. 28. 16:41
 9/10 anonim ***** válasza:
nagylovasból rendelek mindig, ha valami méretre kell, akkor felhívom őket és ők készségesen segítenek mindenben, tőlem a nagylovas 140 km-re van, a közeli lovasboltok drágán adnak el szar minőséget
2012. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
:)))
2012. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!